MENÜ
Alerji Dostu Süpürgeler

Temizlik denilince ilk akla gelen eşyalar arasında süpürgeler gelmektedir. Elektrikli süpürgeler 1900 lü yıllardan itibaren hayatımızda yer edinmiştir. Süpürgeler tarih boyunca gelişerek teknolojik olarak da özellik olarak da gelişim göstermektedir. Elektrikli süpürge denilince ilk akla gelen Fantom en gelişmiş teknoloji ile elektrikli süpürge, şarjlı süpürge ve robot süpürge ve yedek parçaları konusunda en gelişmiş ürünleri sizler ile buluşturmaktadır.

Teknolojide meydana gelen gelişmeler ile birlikte yapılan arge çalışmaları kapsamında en yüksek emiş gücüne sahip bütçe dostu ve alerji dostu süpürgeler geliştirilmektedir. Temizlik anlamında süpürgeler oldukça önemli bir işlev görmektedir.

Bunun yanında süpürgelerin çalışması esnasında meydana gelen hava döngüsünde alerjenik tozlar ve parçacıklar ortama yayılmaktadır. Ancak Fantom geliştirdiği teknoloji ile alerji dostu süpürgeler geliştirmekte ve üretmektedir.

Alerji Dostu Süpürgeler

Elektrikli süpürgeler içerisinde bulunan bir motor vasıtası ile ortamdaki tozları ve kirleri çekerek haznesine almaktadır. Süpürgelerin çalışması esnasında motor bir bölümünden emiş gücü üretirken diğer bir tarafından da dışarıya hava üflemektedir.

Bu hava transferleri ve döngüsü esnasında süpürgelerin çekim yaptığı kir ve tozun mikron düzeyindeki zerrecikleri de havaya karışmaktadır. Bunun yanında motorun kendi çalışmasından kaynaklıda bazı hava zerrecikleri olabilmektedir.

Süpürgelerin ortaya çıkardığı bu hava döngüleri alerjenik sorunlara neden olurken astım gibi rahatsızlıkları olanlara da zarar vermektedir. Fantom tarafından geliştirilen teknoloji ile birlikte süpürgelerde kullanılan filtreler sayesinde ortama süpürgeden yayılması planlanan hava zerrecikleri filtrelerden süzülerek motordan dışarıya atılmaktadır. Hepa filtre sistemleri sayesinde motordan ortama atılan havanın temiz ve zararsız olması sağlanmaktadır.

Alerji Dostu Elektrikli Süpürgeler

Fantom elektrikli süpürge alanında uzun yıllardır gelişmiş ürünler sunmaktadır. Bu anlamda elektrikli süpürge alanında toz torbasız süpürge, su hazneli süpürgeler, toz torbalı süpürgeler, su filtreli süpürgeler ve sessiz elektrikli süpürge gibi modeller ile hizmet vermektedir.

Bunun yanında şarjlı süpürge, şarjlı dik süpürge ve yeni nesil robot süpürge alanında ürünler ile hizmet vermektedir. Tüm bu çeşit ve modellerde Fantom en gelişmiş ürünleri sunarken aynı zamanda tüm modellerinin de alerji dostu olmasını sağlamaktadır.

Alerji dostu elektrikli süpürgeler gelişmiş sistemi sayesinde temizlik yaparken ortama kirli havanın ve alerji yapacak parçacıkların ortama sunulmasını engellemektedir.

Bu alanda sunulan elektrikli süpürgeler sayesinde Fantom evinizi veya iş yerinizi temizlerken sizlere en yüksek emiş gücü sunarken bunun yanında sizlerin ve sevdiklerinizin de sağlığını koruyacak hepa filtre ve su ile temizlenen filtre gibi özellikleri ile hizmet vermektedir.

Fantom sayesinde en küçük toz ve kir zerrecikleri süpürgenin içinde hapsolurken aynı zamanda ortamdaki havanında temiz kalmasını sağlamaktadır.

Toz Torbalı Süpürgeler

Toz torbalı elektrikli süpürgeler en eski zamanlardan beri kullanılan süpürgelere bir örnektir. Süpürgenin içinde yer alan toz haznesi motordan gelen emiş gücü ile çekilen yoz ve kirler torbaya toplanmaktadır. Sonrasında ise torbanın dolması ile birlikte torba yerinden çıkartılarak atılmakta ve yerine yenisi takılmaktadır.

Fantom tarafından geliştirilen teknoloji sayesinde toz torbalı elektrikli süpürgeler daha da gelişmiş bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Toz torbalı modeller de uygulanan filtreleme sistemleri sayesinde geleneksel toz torbalı süpürgelerde karşılaşılan motordan kirli ve tozlu hava çıkışı engellenmektedir.

Bu sayede geleneksel süpürgelerin bile alerji dostu ve aile dostu olmasını sağlamaktadır. Temizlik yapmamızın nedeni nasıl ailemizi ve sevdiklerimizi mikroplardan korumak ise Fantom sayesinde hem en temiz ortamlara hem de en temiz havalara sahip olabilirsiniz.

Toz Torbasız Süpürgeler

Geleneksel süpürgelerin aksine toz torbasız süpürgelerde motor vasıtası ile çekilen toz ve kirler hortumdan direkt olarak hazneye aktarılmaktadır. Hazne özelliği sayesinde toplanan kirler ve tozlar haznede toplanmakta ve dökülerek hazne temizlenerek kullanılmaktadır. Bu sayede toz torbalı süpürgelerde olduğu gibi her defasında torba değiştirme gibi sorunlar olmamaktadır.

Geliştirilen toz torbasız süpürgelerin gelişmiş özelliği sayesinde haznedeki tozların havaya karışması engellenmektedir. Alerji dostu süpürgeler anlamında öne çıkan Fantom toz torbasız süpürgeler içerisinde bulunan filtreler sayesinde kiri, tozu ve her türlü mikrobu hapsederek sizler için sevdikleriniz için mikrobik faktörlerden arınmış bir oluşum elde etmenizi sağlamaktadır.

Fantom toz torbasız elektrikli süpürgeler benzerlerinden çok daha üst düzey bir teknoloji ve emiş gücüne sahipken aynı zamanda çok daha koruyucu ve uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmaktadır.

Alerji Dostu Su Filtreli Elektrikli Süpürgeler

Fantomun özenle geliştirdiği su filtreli elektrikli süpürgeler özellikle alerjik bir bünyesi olan, astım hastalığı olan kişiler için en ideal süpürgelerden olmaktadır. Aynı zamanda evcil hayvan besleyenlerin de ihtiyaçlarına en iyi çözüm sunan süpürgeler arasında yer almaktadır. Herhangi bir torba ya da toz haznesi bulunmayan bu süpürgelerde yapılan temizlikle çekilen pislikler su filtresi içinde saklanmaktadır.

Su filtre özelliği sayesinde Fantom ile yapılan temizliklerde ortamdaki tüm kirler ve tozlar ile diğer alerjenik mikro organizmalar su içinde etkisiz hale getirilmektedir. Bu sayede de en iyi sonuçlar ve en iyi temizlikler kolay bir şekilde sağlanmaktadır. En iyi alerji dostu süpürgeler için Fantom yetkili bayilerine ya da Fantom web sitesine bakabilirsiniz.

Şarjlı Süpürgeler

Şarjlı süpürgeler sayesinde elektrik kablosuna bağlı olmadan dilediğiniz alanda kolay ve hızlı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Ulaşılması zor alanlarda aracınızda, evinizde ve iş yerinizde en iyi sonuçları alabilirsiniz. Fantom şarjlı süpürgeler normal süpürgelerdeki gibi yüksek emiş gücü ile en iyi sonuçları almanıza yardımcı olmaktadır.

Dik Süpürgeler

Şarjlı dik süpürgeler Fantom mühendisleri tarafından geliştirilmiş özel ürünler arasındadır. Hem şarjlı olması hem de gelişmiş motor ve başlıkları ile ev ve işyerlerinizin temizliğinde en büyük yardımcılarınızdan birisi olmaktadır. Dik süpürgelerimizin özellikleri sayesinde dilediğiniz her yerde en iyi sonuçları alarak temizlik yapabilirsiniz. Bunun yanında özel filtreleme özelliği ve toz haznesi sayesinde alerji dostu bir kullanım özelliği de sunmaktadır.

Fantom dik süpürgeler farklı bağlıkları ile her türlü ortamda kolay bir kullanım sunarken yüksek yerlerin süpürülmesinde alçak yerlerin süpürülmesinde ve daha birçok farklı alanda kullanım kolaylığı sunmaktadır. Özel başlığı sayesinde en inatçı yerlerde saklanan toz zerrecikleri bile Fantom’dan kaçamamaktadır.

Robot Süpürgeler

Gelişen teknolojilerin ve yapay zekanın en son örneklerinden birisi robot süpürgeler olmaktadır. Fantom robot süpürge kendi kendine temizlik yapması ile şüphesiz ki evlerde en büyük yardımcınız olmaktadır. Beklenmeyen anlarda oluşan bir toz ve kir durumunda bile robot süpürgeler anında o alanı temizlemektedir.

Fantom robot süpürgeler hepa filtre özelliği ile yüksek standartlarda temizlik özelliği sunarken bir alerjenik durumun oluşmamasına da imkan sunmaktadır. Bu anlamda Fantom robot süpürgeler sayesinde koltuk altları dolap altları gibi günlük olarak ulaşılamayan alanlarda bile rahat ve hızlı bir temizlik yapabilirsiniz.

Ayrıca paspas özelliği sayesinde süpürme ve silme işlemlerini de Fantom robot süpürgeler ile kolayca yapabilirsiniz. Engel tanımayan aynı zamanda tüm engelleri de tanıyan Fantom robot süpürgeler tozların izini sürerek evinizin içinde güvenle dolaşmanızı sağlamaktadır.

Fantom ile temiz ve sağlıklı ortamlara kavuşmak için web sitemizi ya da yetkili satıcılarımızı ziyaret edebilir ürünlerimizi yerinde test edebilirsiniz.