MENÜ
Elektrikli Süpürgenin Emiş Gücü Neden Düşer?

Ev temizliğinde süpürge kullanımı oldukça fazladır. Evin her bir köşesini özenle temizleyen bu cihaz zaman içerisinde çekme gücünde düşme problemi yaşamaktadır. Fantom makineleri yüksek emiş gücüne sahip ürün çeşitleri sunmaktadır. Elektrikli süpürgenin emiş gücü uzun süreli kullanım ya da yanlış kullanım sonucunda azalma göstermektedir.

Fantom markası ürünlerimiz elektrikli süpürgelerimizdir. Aynı zamanda emiş gücü düşme durumu fitresinin dolmuş olması anlamına gelmektedir. Filtresi dolan makinelerde zaman içerisinde çekme gücünde zorluk yaşanmaktadır. Filtrenin dolmuş olması süpürgenizde çekim gücünü yavaşlatmaktadır.

Toz haznesinin belirli aralıklar ile boşaltılması ve temizlenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda toz torbasının değişimi de yapılan temizliği daha hijyenik hale getirmektedir. Düzenli olarak değişen bu toz torbaları sağlıklı bir temizlik sunar. Aynı zamanda Fantom cihazlarının dolma süresi oldukça uzundur.

Fantom cihazınızda yaşadığınız çekim gücü yavaşlığının ardından filtreyi ve toz torbasını kontrol edin. İç kısımda yer alan toz torbası süpürgenin çektiği tüm tozların ve kirlerin biriktiği yer olarak adlandırılmaktadır.

Süpürgenin Emiş Gücünü Arttırma Yolları

Süpürgenin emiş gücünü arttırmanın pek çok farklı yolu vardır. Herkes süpürgesinin emiş gücü ayarlarını kendisine göre belirlemektedir. Elektrik süpürgesi kullanımı ile ev ve ofis gibi alanların temizliği çok daha hızlı sağlanır. Aynı zamanda elektrik süpürgesinin içerisinde yer alan toz torbası emiş gücünü etkileyen en önemli noktalardan biridir.

Yüksek emiş gücüne sahip olan cihazların tamamında düzenli toz torba değişimi sağlanır. Fantom makinelerinin tamamında geniş boyutlarda toz torbası bulunmaktadır. Bu sayede geniş alanlar çok rahat bir şekilde temizlenmektedir.

Elektik süpürgesinin emiş gücünü arttırmak için düzenli makine temizliği yapılmalıdır. Aynı zamanda makine içerisinde yer alan toz torbasının da değiştirilmesi gerekmektedir. Toz torbası dolan makinelerde çekim gücü yavaşlamaktadır. Günümüzde en sık yaşanılan durumlardan biri olarak torba değişimleri önerilmektedir.

Bu sayede makine ilk alındığı gün ki gibi çalışmaya başlamaktadır. Sağlıklı bir temizlik için torba ve filtre değişimleri en önemli noktalardan biridir. Özellikle makine içerisinde yıkama işleminin yapılması bakteri ve mikropları da tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Süpürgenin Emiş Gücü Neden Azalır?

Süpürgenin emiş gücünün azalma nedenlerinin başında tor torbasının dolması gelmektedir. Aynı zamanda makine belirli bir süre aralığında filtre değişim işlemlerine tabii tutulmaktadır. Fantom makineleri günümüzde en sağlıklı ve temiz çekme işlemi sunmaktadır.

Başka bir deyişle yeni makine alacak olanlar geniş toz torbalı bu ürünlere yönelmektedir. Aynı zamanda emiş gücünün arttırılması için farklı toz torba ve filtre çeşitleri de hazırlanmaktadır. Toz torbası veya toz biriken yerlerin dolması ile süpürgenin emiş gücünde yüksek oranda azalma görülür.

Yüksek Emiş Gücü Sunan Fantom Cihazları

Yüksek emiş gücüne sahip Fantom cihazları son teknoloji ürünleri arasına girmektedir. Süpürgenizin çekiş gücünün artmasını istiyorsanız belirli aralıklar ile toz torba değişim işlemleri gerçekleştirmelisiniz. Toz torbasının dolu olması ile emiş gücü düşer. Başka bir deyişle süpürme işlemlerinden iyi bir verim alınamaz.

Toz torbasının doluluğu süpürgenin emiş gücünü azaltır. Aynı şekilde elektrikli süpürgenizin toz hanesi de dolar. Bu da etrafa toz saçılmasına neden olur. Yüksek emiş gücüne sahip makine seçimleri arasında da Fantom cihazları öne çıkmaktadır.

Süpürgelerde Emiş Gücü Kaç Olmalıdır?

Süpürgelerin emiş gücü her makine ve modeline göre farklılık göstermektedir. Fantom cihazları son zamanların en kaliteli ve profesyonel temizlik sunan ürünleri arasına girmektedir. Kaliteli bir temizleme işlemi için yüksek emiş gücüne sahip performans gösteren makineler tercih edilmektedir.

Bunların başında yer alan 600, 700, 900 W elektrikli ürünler en sık tercih edilen makinelerdir. Motor gücü 600-900 Watt olan cihazlar da geniş alan temizlikleri için ideal bir seçimdir. Süpürgenin emiş gücünün yüksek olması kısa süre içerisinde daha iyi bir temizleme performansı sunmaktadır.

Elektrikli Süpürge Çekmiyorsa Ne Yapılır?

Elektrikli süpürge çekmiyorsa bunun için belli başlı durumlar incelenmektedir. İlk olarak süpürgenin toz torbası ya da filtresi kontrol edilmektedir. Aynı zamanda günlük hayatta en sık kullanılan bu makinelerin temizliği de düzenli olarak yapılmalıdır. Makine içinin temiz tutulması kullanım performansını da arttırmaktadır.

Üstelik elektrikli ev aletleri içerisinde yer alan süpürgeler toz toplama konusunda tercih edilen cihazlardır. Kısa süre içerisinde bu sorunu çözmek isteyenler filtre temizliğine başvurmaktadır. Makinede bulunan hasar ise teknik servis desteği ile giderilmektedir.

Hijyenik Bir Temizlik İçin Yüksek Emiş Güçlü Makine Kullanımı

Hijyenik bir temizlik için yüksek emiş gücüne sahip makineler tercih edilmektedir. Yüksek emiş gücüne sahip olan makinelerin tamamı evin tüm alanlarında yüksek performansta temizlik sunar. Üstelik emiş gücüne bağlı şekilde tercih edilen makinelerin kullanım ömrü de daha uzundur.

Toz torbalı Fantom makineleri son zamanların en yüksek kalitede üretilen cihazlarından biridir. Hijyenik temizlik için ilk adım bu makinelerin bakımını belirli aralıklar ile yapmaktır. Aynı zamanda makine bakımı sayesinde kaliteli bir temizlik sağlanarak süpürge kullanımı da artmaktadır.

Fantom Elektrikli Süpürge Temizliği Nasıl Olur?

Fantom cihazlarının tamamı son teknoloji ürünleri ile hazırlanmıştır. Bu şekilde ortamın havasını tozlandırmadan anında temizlik sunar. En önemli ev aletlerinden biri olan elektrik süpürgesi ile mekan temizliği daha hızlı yapılır. Fantom cihazlarımızın tamamı özel üretim ürünlerden oluşmaktadır.

Elektrik süpürgesinin emiş gücünün azalması toz torbasının dolduğunu belli ederek hava akışını engeller. Toz torbasının dolu olup olmadığını da bu şekilde anlamak mümkündür. Fantom süpürgeleriyle evimizi tüm tozlardan arındırmaktayız.

Daha Hijyenik Temizlik İçin Süpürge Bakımı

Daha hijyenik temizlik için süpürge bakımı en önemli aşamalardan biridir. Makine içi temizliğinin ardından süpürge eşsiz bir çekim gücüne sahip olmaktadır. Özellikle dip ve köşe alanların temizliğinde farklı uç seçenekleri bu makinelerde yer almaktadır.

Kaliteli bir temizlik için süpürge seçimleri oldukça önemlidir. Hijyenik temizlik sağlayan bu makineler her bir alanda kullanılmaktadır. Aynı zamanda düzenli makine bakımları da süpürgenin çekim gücünü arttırmaya yardımcı olur. Profesyonel temizlik aşamalarında toz torba değişimleri ve filtre yıkama işlemleri tavsiye edilmektedir.

Düzenli Toz Torba Değişimi İle Fantom Makine Kullanımı

Düzenli toz torba değişim işlemleri ile Fantom makinelerinin kullanım oranı da artmaktadır. Çok fazla kişinin tercih ettiği bu cihazlar hem ev hem de ofis gibi geniş alanlarda sorunsuz bir şekilde temizlik sunmaktadır. Elektrikli süpürge çeşitleri arasında yer alan Fantom makineleri sorunsuz ve hijyenik temizliğin ilk adımıdır. Düzenli değiştirilen toz torbaları çekim gücünün düşmesini engellemektedir. Sağlıklı ve daha hijyenik bir temizlik için toz torbası değişimi önerilmektedir.

Elektrikli Süpürgelerin Toz Torbası Ne Kadar Sürede Dolar?

Fantom cihazlarının toz torba değişimlerinin süresi merak edilmektedir. Çok fazla kişinin merak ettiği bu durum için temizleme süresine bağlı olarak toz torbası değiştirilmektedir. Aynı zamanda süpürgenin performansını arttırmak isteyen kişiler ayda 1 torba değişimi ya da filtre temizliği yapmalıdır.

Şarjlı makinelerde ise haftada bir filtre boşaltımı gerçekleşmektedir. Böylelikle istenen ölçüde ve kalitede temizlik çalışması tamamlanır. Çok fazla kişi geniş alanlarda etkili temizlik yapmak için bu aşamaları takip etmektedir.