MENÜ
Lezzetli Atıştırmalıklar Hazırlamanın Kolay Yolu Master Fryer

Fantom Master Fryer, fritözünün çalışma prensibi çok basittir. Sıcak hava sirkülasyonu teknolojisi kullanılarak yiyecekler 360°'de pişirilir. Aynı zamanda yağ kullanmadan yemek pişirebilir, kızartabilir, ızgara yapabilir, kurutabilir ya da yeniden ısıtabilir.

Bu pişirme tekniği de bu şekilde yemeğin tadını, tazeliğini ve besin değerlerini korur. Bir ayırma düğmesi, sepeti çıkarmayı kolaylaştırır. Hem tava hem de sepet yapışmaz. Bu şekilde temizliği daha kolay hale getirir ve sıcaklığın ve hazırlama süresinin manuel olarak ayarlanmasını sağlar.

Büyük boy hava fritözü piyasadaki diğer fritözlerden daha fazla alan sunar ve daha fazla yiyecek için uygundur. Büyük kapasiteye sahip Fantom Master Fryer, 3 kişilik bir ailenin ihtiyaçlarını da karşılar.

Lezzetli Atıştırmalıklarda Master Fryer Rolü

Teknik olarak son derece güçlü bir güce sahip olan Fantom Master Fryer, hızla ısınabilir. Bu, pişirme süresini azaltır ve enerji tasarrufu sağlar. Hava fritözü pişirdikten sonra otomatik kapanma ve hafıza fonksiyonu ile çok kolay bir kullanım sunar.

Enerji tasarrufu için program otomatik olarak kapatılmaktadır. Böylece önceden ayarlanmış süreyi veya sıcaklığı bozmadan yiyecekleri sallamak veya baharat ve tuz eklemek için sepeti dışarı çekebilirsiniz. Sepeti geri koyduğunuzda, sıcak hava fritözü tekrar çalışmaktadır. Bu şekilde çok hızlı ve lezzetli atıştırmalıkları anında pişirme olanağı yakalamaktasınız.

Ayrıca, aşırı ısınma koruması ve otomatik kapanma, güvenli çalışmayı garanti etmektedir. Geleneksel kızartma yöntemlerine göre daha sağlıklı ve daha iştah açıcı sonuçlarla eşit ve hızlı bir şekilde ulaşan Fantom Master Fryer çok işlevsel özelliklere sahip olmaktadır.

Fantom Master Fryer Çalışma Sistemi

Genelde Fantom Master Fryer pişirme işlemi çok kolay olmaktadır. Dijital özellikte olan ve en sevdiğiniz yiyeceklerin sağlıklı, az yağlı versiyonlarını neredeyse hiç yağ kullanmadan pişirmek için hızlı ısınan siklonlar kullanılmaktadır.

Pek çok farklı pişirme modundan birini seçip, bağımsız sıcaklık kontrolü ile harika atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda yiyecekler ürüne yapışmaz ve temizlenmesi kolaydır, sadece suyla durulayıp, bulaşık makinesine koyabilirsiniz.

Fantom Master Fryer yemek pişirmek için sıcak havayı yiyeceklerin etrafında dolaştıran bir mutfak cihazıdır. Küçük, zarif ve kullanımı kolay, kızarmış yiyeceklere benzer çıtır dokulu, ancak aslında yağ ve kalorisi daha düşük yiyecekler hazırlamayı mümkün kılar.

Fantom Master Fryer İle Lezzetli Yemekler

Fantom Master Fryer, her şeyden önce, daha sağlıklı bir sonuç için geleneksel bir fritözün aksine yiyecekleri minimum yağ ile kızarttığı için takdir edilmektedir. Tabii ki, sıcak yağa batırılmış yemekle aynı sonucu alamıyorsunuz, ancak çekiciliği devam ediyor çünkü bu üründe hazırlanan tarifler gerçekten çok daha çeşitli ve hazırlanışına bağlı olarak bir o kadar da çıtır çıtır olmaktadır. Kızartılmış patates dışında öğle yemekleri, tatlılar ve mezeler de yapabileceğinizi unutmayın.

Fantom Master Fryer Atıştırmalıklar

Puf böreği; en iyi ve sağlıklı atıştırmalık olmaktadır. 3 malzemeyle 30 dakikada hazır olmaktadır. Ve harika atıştırmalıklar olarak tüketilmektedir.

Altın rengi, çıtır çıtır ve lezzetli karidesleri, güzel bir şekilde pişirebilirsiniz. Yemek tabağına mükemmel bir başlangıç menüsü olarak ekleyebilirsiniz. ​​En sevdiğiniz sosla da servis edebilirsiniz. Karides için un ve baharatlara, çırpılmış yumurtalara ve bir bardak da rendelenmiş hindistan cevizine ihtiyacınız olacak.

Fantom Master Fryer ile pizza yapımı da çok sağlıklı ve lezzetli olmaktadır. Mağazadan satın aldığınız pizza hamuruyla veya ev yapımı bir tarifle pizzanızı yapın ve pizza sosu, beyaz peynir ve biraz sebze (domates, biber, mantar, sarımsak) ile doldurun. Lezzetli bir atıştırmalık olacaktır.

Lezzetli Atıştırmalıklar İçin En kolay Yöntem

Fantom ile baharatlı tavuk kanadı çok kolay bir şekilde pişirilmektedir. Tavuk sevenler için enfes marine edilmiş tavuk kanatları az yağ ile harika bir şekilde çıtır bir sonuç vermektedir. Bunun yanında sebze kızartması biraz sebzeniz olduğunda, örneğin mevsimindeyken, onları fritözde hazırlamanız için en uygun seçenek olmaktadır.

Gözler ve damak zevkiniz için mükemmel bir yemek ortaya çıkacaktır. Lezzetli renkli bir sonuç için tatlı patates, yaban havucu, pancar, havuç ve patates ile harika atıştırmalıklar elde edebilirsiniz. Genelde çok fazla sevilen orijinal köfteler de Fantom Master Fryer ile sağlıklı ve enfes bir şekilde pişirilmektedir.

Bunun yanında pek çok farklı sıra dışı olan bu tarifi denemek için de en uygun ürün olmaktadır. Bu süreçte çok fazla sayıda kullanıcı satın alınan Fantom ürününden son derece memnun kalmaktadır.

Fantom Master Fryer Pişirme Özellikleri

Genelde kolay yemek tarifleri, Fantom Master Fryer ile yapabileceğiniz en lezzetli mezeleri ve başlangıçları içerir. Bir çırpıda hazırlayabileceğiniz bazı çocukların en sevdiği tarifleri de kolayca hazırlayabilirsiniz. Hızlı bir yemek veya atıştırmaya ihtiyacınız olduğunda Fantom Master Fryer' i çıkarın ve anında bir tanesi hazır olsun.

Ayrıca Fantom Master Fryer, donmuş hazır yemek pişirmenin de en iyi yoludur. En sevdiğiniz donmuş atıştırmalıktan bir poşet açıp hava fritözünüze atmaktan daha kolay bir şey olamaz. Fantom Master Fryer, yiyecekleri kızartmanın en sağlıklı yollarından biri olarak bilinir.

Neredeyse yağsız fritöz olarak da bilinen ürün çok fazla pişirme tekniğine sahip olmaktadır. Bu şekilde pişirilen yemek tariflerini herkes çok seviyor ve çocuklar haftada iki hatta üç kez sağlıklı kızartmaların tadını çıkarıyor. Satın alınan ürün de kişiyi hayal kırıklığına uğratmıyor.

Fantom Master Fryer Yemek Tarifleri

Fantom Master Fryer, pratik olarak patates kızartması için uygun görülse de favori yemeğin daha sağlıklı bir versiyonunu genç ve yaşlılar için hazırlamak ve düzenli olarak tüketmek için büyük bir başarıyla kullanılabilir.

Bunların yanı sıra havuç, pancar, tatlı patates ve enginarı ince dilimleyerek pişirmek de harika sonuçlar yaratmaktadır. Klasik cipslere daha yakın bir tat için 1 yemek kaşığı yağ ekleyebilir veya ızgara etkisi ve hatta daha az kalori için yağı tamamen atlayabilirsiniz.

Marine edilmiş tavuk butları, çıtır filetolar, hatta bütün bir tavuk bile et lokantasından alınmış gibi ama evde master fryer kullanılarak hazırlanmış şekilde pişirilmektedir. Harika yemek tarifleri ile eşsiz sofralar yaratabilirsiniz. Genelde masterfryer tarifleri hem çok sağlıklı hem de kolay pişirim sağlamaktadır.

Aslında, başka türlü kızartabileceğiniz ya da ızgara yapabileceğiniz veya fırınlayabileceğiniz akla gelebilecek her tür et çok hızlı bir şekilde pişirilmektedir. Balıkları ve çok sevdiğimiz tüm deniz ürünlerini de sağlıklı bir şekilde pişirebilirsiniz. Fantom ürünlerini hem uygun hem de kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.