MENÜ
Master Fryer Kestane Tarifi

Kış mevsimi, kendine özgü lezzetleriyle çok daha güzel bir hale gelir. Bu yüzden bu lezzetlerin tadına varmak önemlidir. Kestane, kış lezzeti denildiğinde damaklarda tadı kalan çok meşhur bir besindir. Master fryer kestane tarifi, kömür sobalarımızın bulunmadığı her yerde aradığınız tada kavuşmanızı sağlıyor.

Kestane kış mevsiminin ruhunun çok iyi bir şekilde yansıtır. Kış aylarında kestane kebap diyerek satılan sokak lezzetlerini ev ortamında aynı tadı almak için pişirmek isteyebilirsiniz. Eğer ne yaparsam yapayım, pişirdiğim kestane sokakta yediğim gibi olmuyor diyorsanız bu tarif tam size göre. Basit birkaç adım ve airfryer kestane tarifini pratik yöntemini kullanarak istediğiniz her an kestane şöleni yaşayabilirsiniz.

Kestane çok sevilen bir yiyecek olsa bile, pişme süresi son derece uzundur. Bu yüzden klasik yöntemlerle yapmak istediğinizde o kadar kolay bir işlem olmadığını bilmeniz gerekir. Ancak Fantom farkıyla tasarlanan fritözde kestane yapmak hayat kurtarıcıdır. Besin değerini kaybetmeden kestaneleri evde kendiniz pişirmek istiyorsanız master fryer kolaylığını mutlaka denemelisiniz.

Master fryerin üstün ve verimli pişirme yöntemi sayesine sokakta satılan kestane tadını evinize taşımanın hazzını yaşayabilirsiniz. Ayıca bu şekilde pişirilen kestane kebabın besin değerinin düşmediğini ve çok sağlıklı bir atıştırmalık olduğunu bilmenizde fayda vardır. Sıcak aile toplantılarının en sevilen yiyeceği olan kestane, kış aylarında vazgeçilmez atıştırmalıklardan biri olmaya devam ediyor.

Kestane, hem tatlı hem tuzlu atıştırmalıkların yanında uyumla tüketilebilir bir besin olduğundan master fryer ile pişirdiğiniz kestaneleri istediğiniz her tarifle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarifle pişirdiğiniz kestanelerle dilerseniz ana yemeğin yanında bir püre, kestaneli bir pasta, kestaneli bir pilav ya da besin değeri oldukça yüksek bir çorba pişirebilirsiniz.

Kestaneyi klasik şekilde pişirmekten hoşlanan biriyseniz, master fryer kestane kebap tarifini evinizde mutlaka denemelisiniz. Bu pratik ürün sayesinde artık evinizden çıkmadan, sokak lezzetlerini tüketmenin muhteşem hazzını deneyimleyebilirsiniz.

Kestane, oyun oynarken, film izlerken kış aylarının sıcaklığını temsil eder. Samimi toplantılarınızda tüketilmesi çok keyifli olan bu yiyeceği master fryer farkıyla pratik bir şekilde pişirebilir ve lezzet şölenine evinizden çıkmadan sahip olabilirsiniz.

Master fryerle pişirilen kestanelerin besin değerini kaybetmediği söylenebilir. Bu yüzden çocuklar tarafından tüketilmesi beklenen bu yiyecek master fryerde rahatlıkla pişirilebilir. Kestane yaparken ocak başında gereksizce saatler getirmenize gerek kalmadığı gibi, fırını çalıştırmanıza da gerek kalmaz. Genç yaşlı herkes için vazgeçilmez atıştırmalık olan ve sıcacık ağızda dağılan kestane tarifi ise şu şekildedir;

Kestanenin kendine özgü damaklarda kalan lezzeti, kışı dört gözle bekleyenler için vazgeçilmezdir. Sokakta satılanlara aynı lezzete sahip, herkesin bayılacağı, yumuşak ve aynı zamanda sağlıklı kestane pişirmesi Master fryerle artık mümkün. Bununla birlikte master fryer fırına oranla çok daha az enerji harcayarak elektrikten tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca çok daha hızlı pişireceğinizi belirtmekte fayda vardır. İhtiyaç duyduğunuz tek şey Fantom airfryer, bir miktar kestane ve yalnızca birkaç dakikadır. Besin değeri oldukça yüksek, pamuk gibi lezzetli kestane tarifi sizinle.

Master Fryer Kestane Nasıl Yapılır?

İlk olarak airfryer 210 derece ısıtmaya başlayın. Kestanelerin üzerine bir bıçak yardımıyla ince ince çizikler atın. Çizikleri atarken kestaneleri çizmediğinizden emin olmanız gerekir. Çok derin çizikler olmasın. Çizik attığınız kestaneleri sıcak suda yaklaşık 10-15 dakika kadar bekletin. Sıcak su içerisinde bekletilen kestaneler yumuşar. Buda daha çabuk pişmesini ve kabuğundan çok daha kolay ayrılmasını sağlar.

Sonrasında kestaneleri sıcak suyun içinde alın. İyice kuruladığınızdan emin olduğunuz kestaneleri Master fryer haznesine artık koyabilirsiniz. 20-25 dakika kadar kontrollü bir şekilde pişirdiğiniz kestane kebaplar tüketime hazır hale gelmiştir. Afiyet olsun.

Damaklarda tadı kalan kestane için kestaneleri çok iyi bir şekilde pişirmeniz gerekir. Az pişen kestaneler lezzetini tam anlamıyla ortaya çıkaramadığından pişirmeye devam etmelisiniz. Ayrıca sert ve tam pişmeyen kestaneleri çocuklar tüketmekte zorlanacaktır.

Master fryer pratik kullanımı sayesinde sıcacık bu kış atıştırmalığının tadına doyamayacaksınız. Kısa süre içerisinde hazırladığınız kestane kebaplar, kış mevsiminde evinizin vazgeçilmezi olacak.

Pamuk gibi pişmiş ve çok lezzetli bir kestane yapabilmek için kestanelerin önceden sıcak suda yaklaşık 10-15 dakika kadar bekletilmesi önemlidir. Bu püf noktayı atlamamanızı tavsiye ederiz. Besin değeri çok yüksek olan kestaneler doyurucu ve uzun süre tok tutar. Master fryerde pişirdiğiniz kestaneleri nasıl tüketmek istediğiniz ise tamamen sizin hayal dünyanıza kalmıştır.

Fantom Farkıyla Master Fryer

Fantom, tasarladığı ürünlerinde tamamen fonksiyonel kullanım ve kullanıcı memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Küçük ev aleti satın alırken firma güvenilirliği çok önemlidir. Güvenilir olmayan firmalardan ürün satın aldığınızda, dayanıklı ve sağlam ürün kullanımı yaşayamazsınız. Kısa vadede bozulan el aletleri, zaman ve nakitten zarar etmenize neden olur.

Bu anlamda Fantom, ihtiyacınız olan tüm ürünleri üst düzey kalite standartlarında sizler için üreten son derece profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Birbirinden farklı alanlara hizmet eden geniş ürün yelpazesine sahip web sitesinde ev yaşantınızda hayatınızı kolaylaştıracak ürün seçeneklerine bütçeye uygun, cazip fiyat aralıklarda sahip olabilirsiniz.

Fantom, uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesiyle kolay alışveriş ve kaliteli hizmetin küçük ev aletlerinde tek adresidir. Satın aldığınız master fryeri tezgâhınızın bir köşesinde rahatlıkla tutabilir, sürekli fırın açmaya gerek bırakmayan rahatlığın müthiş konforunu Fantom güvencesi altında deneyimleyebilirsiniz.

Fantom, kullanıcı memnuniyet odaklı hizmetler veren ve sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak mutfaklarınıza hayat veren tek firmadır. Sizde şimdi kaliteli uzun ömürlü dayanıklılığa sahip ürün seçenekleriyle tasarruf edebilme hazzını Fantom’la yaşamak için web sitemizi ziyaret edin.