MENÜ

Çamaşır kurutma askılıkları balkonu olmayan ya da balkona çamaşır asmak istemeyen kişiler için, yıkanan kıyafetleri makineden çıkarttıktan sonra kolaylıkla kurutabilecekleri hayat kurtaran ürünlerdir. Özellikle kış aylarında yeni yıkanmış çamaşırlar evde kurutulduğu için çamaşırlarınızı kurutmak için vazgeçilmezleriniz arasında olacak. Çamaşır kurutma askıları Fantom’da farklı modellerde karşınıza çıkmaktadır.

Bildiğiniz gibi soğuk havalarda ya da kış aylarında çamaşırların kuruması epey vakit alabiliyor. Özellikle birçok kişi bu işi evinin içerisinde yapmaya çalıştığında farklı sorunlarla karşılaşabilmektedir. Durum böyle olunca istediğiniz kıyafetleri her an giyememek de bazen can sıkıcı olabiliyor. Ama evinizde bir çamaşır askılığı varsa, ihtiyacınız olan konforu sağlayabilirsiniz.

Dört mevsim pratik ve rahat bir kullanım sunacak olan çamaşır kurutmalık modelleri çamaşırlarınızın ev içerisinde oluşturacağı dağınık görüntüyü de engellemiş olur. Özellikle balkonlu bir evde oturuyorsanız duvara monte edilen ya da ayaklı tasarıma sahip olan çamaşır askılık modelleri arasında seçim yaparak alandan da tasarruf edebilirsiniz. Çünkü bazı evler daha kısıtlı bir alana sahiptir, bu gibi alanlarda pratik ürünler tercih edilebilir.  Askıya astığınız çamaşırlarınız kuruduktan sonra ise askıdan çek as, işte bu kadar basit.

Fantom Kurutma Askılıkları

Fantom, birçok kullanıma ve özelliğe sahip olarak farklı çamaşır kurutma askısı modelleri sunmaktadır. Modellerimiz arasında balkon veya kalorifer kenarlarına asabileceğiniz modeller olmasının yanı sıra ayaklı tasarıma sahip olan seçenekler de yer alır.

Balkon ve kaloriferin kenarına takılan modeller özellikle yer açısından çok geniş olmayan alanlarda kullanım için idealdir. Dayanıklı plastik malzemeden üretilmiş olup, hafif  olması sebebiyle de kolaylıkla kullanabilmektedir. Üstelik kolay bir şekilde katlanma özelliğine de sahiptir. Hem iç mekanda hem de dış mekanda gönül rahatlığıyla kullanıma uygundurlar. Buna karşın olarak ayaklı çamaşır kurutma askılıkları kapasite olarak daha fazla çamaşır kurutmanıza imkan sağlamaktadır. Fantom ayaklı çamaşır kurutma askılıkları paslanmayan, alüminyum malzemeden üretilmiş olup, kullanıcılara uzun ömür sunmaktadır. Çamaşır asma ipi PVC, diğer bağlantı parçaları ise plastikten üretilmiştir. Kolay bir şekilde kullanılabildiği için, kullanmadığınız zamanlarda güvenle katlayarak kaldırabilirsiniz. Katlanabilir tasarımda olması sayesinde, yer kaplamayacaktır.

Çamaşır Kurutma Askısı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Çamaşır kurutma askılıkları hemen hemen her evde bulunması gereken ürünlerden biridir. Tabi ki askılık seçerken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Öncelikle evinize en uygun olan modeli belirlemek gerekmektedir. Çamaşır kurutma askısını evin içerisinde mi, balkonda mı kullanacaksınız, bunun gibi detayları belirlemelisiniz. Eğer kurutma askılığını kullanacağınız alanlar genişse ayaklı kurutma askısını tercih edebilirsiniz. Sonrasında ürünün dayanıklı olup olmadığını, hangi malzemeden üretildiğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer ayaklı olan modeller tercih edilecekse asma aparatlarının, ayaklarının sağlamlığına dikkat edilmelidir. Bunlara ek olarak ayaklı olan modellerde, askılığın kaymaması için ayak kısımlarında gerekli önlemler alınmış mı diye de ayrıca bakılabilir.

Çamaşır askısı seçimi yapılırken ürünü kullanacak olan kişi sayısı da göz önünde bulundurulabilir. Kişi sayısının fazla olduğu ortamlarda mümkün olduğunca geniş olan modelleri tercih etmeniz size büyük kolaylık sağlayacaktır. Tabi tüm bunların yanı sıra dilerseniz çamaşır kurutma askılığı seçimi yaparken renk ya da tasarım gibi detaylarını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Çamaşır Kurutma Askısı Nasıl Kullanılır?

Çamaşır kurutma askılarını kullanmak oldukça basittir. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen bu ürünleri direkt kullanıma başlayabilirsiniz. Çamaşır askılığınızı açtıktan sonra, üzerine çamaşırlarınızı asarak kuruması için bırakabilirsiniz. Çamaşırlarınızı kuruduğunu gözlemledikten sonra askıdaki çamaşırlarını toplayabilirsiniz. Kurutma askılıkları sayesinde çamaşırlarınızı düzgün bir şekilde askıya asacağınız için çok fazla bir kırışma olmadan kuruyacaktır.

Eşyalarınızı topladıktan sonra ütülemek için katlayarak bir kenara koyabilirsiniz. Bu sayede katlı çamaşır için ütüleme işlemi daha kolay olacaktır.  Çamaşırlarınızı kolaylıkla ütüleyebileceksiniz. Ütüyü mümkün olduğunca zahmetsiz yapmanızı sağlayacak olan bu detay mutlaka işinize yarayacaktır.

Çamaşır kurutma askılıklarına, çamaşırlar belirli aralıklarla asılmaktadır. Her bir askıya, çamaşırlar üst üste gelmeyecek şekilde eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Çamaşır kurutma askılıkları, çamaşırlarınızı doğal ve sağlıklı bir şekilde kurutmak için her evde bulunması gereken ürünlerden biridir.

Çamaşır Kurutma Askılığı Kampanyaları ve İndirimleri

Fantom çamaşır kurutma modelleri farklı kullanım özelliklerine ve farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Dönem dönem yapılan kampanyalar sayesinde çamaşır kurutma seçeneklerine cazip fiyat seçenekleriyle de sahip olabilmek mümkün. Ama tabi ki bazı ihtiyaçlar beklemeye gelmez, o yüzden ihtiyaçlarınızı ertelememekte fayda var. Çamaşır kurutma  askılığı modellerimiz arasında mutlaka bütçenize uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Çamaşır kurutma askılıklarında fiyatlar ürünün üretildiği malzemeye göre, modeline göre farklılıklar gösterebilmektedir. Kurutma askılığı seçerken bu gibi detayları göz önünde bulundurarak, fiyat değerlendirmesini de ona göre yapabilirsiniz. Ayrıca kaliteli ürünlerin, daha uzun süreli kullanım  sağlayacağını da unutmamakta fayda var.

Fantom’da çamaşır kurutma askılıkları modellerini inceleyerek çamaşırlarınız ve eviniz için en uygun modeli bulabilirsiniz.

İşlevsel ve Pratik Çamaşır Kurutma Askılıkları

Çamaşır kurutma askılıkları tasarımları itibariyle kullanışlı olduğu kadar bütçe dostu ürünlerdir. Farklı genişliklerde, birden fazla kat seçenekleriyle çamaşır kurutma askılıkları, kullanıcılara kolaylık sunmaktadır. Hatta bazen iki katlı, üç katlı modeller görebilmek mümkün.

İşlevsellikleriyle dikkat çeken çamaşır kurutma askılıkları, birçok mekanla kullanıma uygundur. Evin içerisinde kullanılacak olan modellerle, balkon gibi kısımlarda kullanılabilecek olan modeller kendi aralarında farklılık gösterebilmektedir. Modeller arasında küçük evlerde de gayet keyifli kullanım sunacak olan seçenekler bulunuyor.

Çamaşır kurutma işleminin çoğu zaman seri bir şekilde olmasını isteriz. Bu gibi zamanlarda hızlı bir şekilde eşya kurutmak için çamaşır kurutma askılıkları kurtarıcı olmaktadır. Hızlı sonuçlar alabileceğiniz çamaşır kurutma askılıkları ile yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.