MENÜ

Küçük ev aletlerinin hayatımızdaki yeri malum. Özellikle elektrikli süpürgeler arasında bulunan toz torbalı süpürge modelleri ile hayatın koşuşturmacasında günlük temizliğinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Gerek ev, gerek iş yeri ya da ofislerde kullanabileceğiniz toz torbalı elektrikli süpürge modelleri yüksek emiş güçleri ve toz torbaları ile ihtiyacınız olan temizliğe kavuşmanızı sağlar. Genel temizliğiniz için tercih edebileceğiniz toz torbalı süpürge çeşitleri Fantom kalitesiyle sizinle buluşuyor.

Elektrikli süpürge seçeneklerinde en çok kullanılan Fantom toz torbalı elektrikli süpürge sayesinde hem küçük alanları hem de geniş alanları temizleyebilmeniz mümkün. Sahip olduğu filtre sayesinde uzun süreli kullanım sunacak bu elektrik süpürgelerinin filtreleri de kolay bir şekilde değiştirilmektedir. Bu sayede size etkin bir şekilde temizlik yapmayı sunmaktadırlar. Toz torbalı süpürge çeşitleri hem hijyenik hem ergonomik ürünlerdir. Aynı zamanda birçok farklı modeli ile ihtiyaçlarınıza da karşılık verme özelliğine sahip bu modeller birçok bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle de karşınıza çıkmaktadır.

Tüm elektrik süpürgelerinde olduğu gibi toz torbalı elektrik süpürgeleri de kullanıcıların temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. Teknolojiyle birlikte her ne kadar elektrik süpürgesi modelleri artmış olsa da, toz torbası bulunan süpürgeleri de seçerken temizlik kriterlerinizi de göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Modelleri

Toz torbalı süpürgeler hem tasarım olarak hem işlevsel olarak farklı modellere sahiptir. Seçenekler arasında toz torbasının dolum durumunu gösteren alternatifler mevcut. Bu modeller pratikliğiyle göz önüne çıkmaktadır. Bu seçenekler emiş gücü yüksek veyüksek vakum gücüne sahip ürünlerdir.

Toz torbalı süpürge seçenekleri arasında, geniş toz torbası kapasitesine sahip modeller geniş alanları temizleme özelliğine sahip olan çeşitler mevcuttur. Sık sık torba boşaltımı ya da temizliği yaptırmayacak olan bu modeller oldukça kullanışlıdır. Toz torbalı süpürgeler arasında ekonomik bir kullanım sunan A sınıfı enerji tasarrufu sağlayan modeller bütçenize de dosttur.

Elektrik süpürgeleri arasında bulunan toz torbalı seçenekler parke, fayans, mermer gibi farklı zeminleri temizleyecek özelliktedirler. Yalnızca zemin temizliğinde değil, uygun aparatlar sayesinde koltuk, halı hatta perde gibi eşyaların temizliğinde de kullanılabilmektedirler. Seçeceğiniz süpürgenin içeriğinde yer alan aparatlar yani farklı başlıklar ile yaptığınız temizliği daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca bazı modellerdeki HEPA filtreler ile sağlık açısından gayet güvenli bir temizlik imkanı da mevcuttur. Toz ya da kir gibi partikülleri çeken HEPA filtreler, çektiği partiküllerin dışarı çıkmasını engellediği için alerjik yapıya sahip kişiler için de ideal bir temizlik için gerekli ortamı sunmaktadır.

Toz torbalı elektrik süpürgeleri arasında da, sessiz çalışma özelliğine sahip modeller bulunmaktadır. Farklı motor gücü ve hacminde üretilen toz torbalı süpürgeler torbasız olan modellere göre istenmeyen partikülleri içerisindeki torbaya hapsettiği için temizlik konusunda beklentinizi karşılayacaktır.

Fantom Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Fantom toz torbalı elektrikli süpürgeler birçok özelliği size sunarak, temizlikte istediğiniz aşamaya geçmenize yardımcı olur. Toz torbası kapasitesi farklı olan elektrik süpürgesi seçeneklerimiz arasında isterseniz küçük hacimli isterseniz daha büyük hacimli bir model tercih edebilirsiniz.

Fantom elektrik süpürgelerinde dayanıklı malzemeden üretilmiş toz torbaları kullanılmıştır. Özel olarak üretilen toz torbaları, makinenin çektiği tozların dışarıya çıkışını engelleyecek tasarıma sahiptir. Böylece temizliğinizi yaparken size ekstra hijyen sağlamaktadır. Toz torbalı olan süpürge modellerimiz arasından bir tercih yapacaksanız kullanırken size büyük kolaylık sağlayacak detaylar da bulunmaktadır. Mesela toz torbası dolduğu zaman bunu size gösteren bir dolum gösterge paneli mevcuttur.

Elektrik süpürgenizi kullandıktan sonra otomatik olarak kablo sarma özelliği de mevcuttur. Böylece süpürgenin kablosu ortada kalmamış olur ve kablo dağınıklığı görüntüsü sizi rahatsız etmemiş olur. Üstelik kablo detayının uzun olduğu modeller ile temizlik yaptığınızda sürekli olarak priz değiştirmek zorunda da kalmazsınız.

Temizlik yaparken birçok kişinin ortak problemi olan gürültü detayı da Fantom ultra sessiz teknolojisi ile ortadan kalkıyor. Bu sayede günün dilediğiniz saati temizliğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Fantom’da toz torbalı elektrik süpürgelerinin birçok farklı renk seçenekleri mevcuttur. Özellikle yaşam alanlarınıza uyum sağlayacak bir renk tercihiniz varsa tercih yaparken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Fantom’daki toz torbalı modeller tozu içerisine iyice hapsettiği için, dışarıya yalnızca temiz hava çıkışı sağlamaktadır. Yüksek emiş gücüne ve geniş kapasiteye de sahip oldukları için sürekli torba değişimine gerek duyarak, sizi zorlamayacaktır.

Toz torbalı süpürgeler Fantom’da farklı tasarımlarda üretilmiş olup, hem yatay konumda hem de dikey konumda park edilmeye uygundur. Böylelikle konumlandıracağınız yerde fazla yer kaplamayacaktır.

Fantom toz torbalı elektrik süpürgeleri ile kenar köşe temizliğini, koltuk döşeme gibi eşyaların temizliğini rahatlıkla yapabilmeniz için birçok farklı aparatı da bulunmaktadır.

Tüm elektrikli eşyalarda olduğu gibi, elektrikli süpürgelerde de düşük enerji tüketimi çok önemlidir. Fantom elektrik süpürgeler de size düşük enerji tüketerek, yüksek temizleme performansı sunmaktadır. Süpürgenizi kullanırken size yüksek performans sunacak olan modellerimizi kullanırken emiş gücünü ayarlayabileceğiniz bir düğme de bulunmaktadır. Böylece temizlik yapacağınız zemine göre de süpürgenizi kullanabilirsiniz.

Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Hemen hemen herkes elektrikli ev aleti alacağı zaman geniş çapta bir araştırma yapmaktadır. Elektrik süpürgesi satın alınacağı zaman da kullanıcılar ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, karar vermektedir.

Toz torbalı elektrik süpürgeleri, farklı tasarım ve işlevleri ile kişilere birçok seçenek sunmaktadır. Toz torbalı süpürge seçileceği zaman bazı detayları göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Temizliğinizi detaylı ve iyi bir şekilde yapabilmeniz için öncelikle emiş gücünün ve motor gücünün iyi olması gereken bir model seçmenizde fayda var. Etkin bir temizlik için bu ayrıntının çok önemli olduğunu unutmamak gerekir.

Elektrik süpürgesi ağırlıklı olarak hangi alanda kullanılacaksa, süpürge seçimi yapılırken bu ayrıntıya da dikkat edilmesi gerekmektedir. Mesela evcil hayvanınız varsa veya ortamda alerjik durumlara hassasiyet gösteren kişiler varsa bunları da dikkate almak gerekmektedir. Bunun yanı sıra temizliğin yapılacak olduğu alanın büyüklüğü de elektrik süpürgesi seçimi için önemli olan kriterler arasındadır.

Temizlik yaparken süpürgenizi rahat bir şekilde kullanabilmek çok önemlidir. Özellikle tekerlekleri 360 derece dönebilen özelliğe sahip bir elektrik süpürgesi hareket açısından size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Elektrik tüketim maliyetleri göz önüne alındığında tüm elektrikli eşyalarda olduğu gibi, elektrik süpürgesi seçiminde de özellikle A sınıfı toz torbalı süpürge seçimi yapabilirsiniz.

Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Fiyatları

Fantom’da her bütçeye uygun toz torbalı elektrik süpürgesi seçeneği bulabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün modeline göre, tasarımına, Watt gücüne ya da teknik özelliklerine göre fiyatı da değişebilmektedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan modellerimizde kullanılan malzeme de, fiyat seçeneklerini etkileyen faktörlerden biridir.

Seçeceğiniz elektrik süpürgeleri arasında genellikle HEPA filtre bulunan modeller, normal süpürgelere göre fiyat olarak biraz daha yüksek olabilmektedir. Tabi ki seçeceğiniz süpürgenin fiyatını bu gibi daha birçok farklı kriter de belirlemektedir.

Bütçe dostu olan toz torbalı elektrik süpürgeleri uzun dönem kullanabileceğiniz ürünlerdir. Aklınızda bir model varsa Fantom online mağazayı ziyaret ederek, tüm modellerimize ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi Nereden Alınır?

Çevrenizde kullanan varsa, toz torbalı süpürge yorumları göz önünde bulundurularak bir seçim yapılabilir. Bazen bir ürün alınacağı zaman direkt ürünün teknik özelliklerini araştırmak yerine, kullanıcıların yorumlarından yararlanmak daha etkili olabiliyor. Çünkü direkt ürünü kullanıp, deneyimleyen kişiler ürünle ilgili daha samimi yorumları sizinle paylaşabilmektedirler. Fantom toz torbalı elektrik süpürgelerinde de diğer kullanıcıların yorumları sizi yönlendirecektir.

Toz torbalı elektrik süpürgesinden yana tercihinizi kullanacaksanız Fantom markasını tercih edebilirsiniz. Fantom, gerek sunduğu servis hizmetiyle gerek yedek parça temini konusundaki ayrıcalığı ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Teknik servis konusundaki ayrıcalığı size sunan Fantom’a müşteri hizmetleri aracılığıyla da dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri, aldıktan önce ya da sonra öğrenmek istediğiniz herhangi bir ayrıntı varsa deneyimli ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Fantom online mağazadan satın alacağınız tüm ürünler garantimiz kapsamındadır. Bu sayede ürünlerinizi kullanırken gönül rahatlığıyla hareket edebilir, kendinizi sınırlamazsınız.

Fantom kalitesiyle sitemizden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerde ödeme kolaylığı da sizi bekliyor. Gerek elektrik süpürgesi alışverişlerinizde gerek tüm diğer ürün siparişlerinizde vade farksız bir şekilde dilerseniz taksitli olarak da satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik birçok farklı banka kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Fantom online mağazamızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler özenli bir şekilde paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir. Hızlı bir şekilde kargoya teslim edilen ürünleriniz kısa süre içerisinde kargoyla tarafınıza ulaşmaktadır. Türkiye’nin her yerine kargo imkanımız bulunduğu için dilediğiniz yerden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Fantom online sitesinden alışveriş yaparken, ürünlerin stoklarla sınırlı olabileceğini unutmamanızı ve satın almayı düşündüğünüz ürünlere sahip olmak için acele etmenizi öneriyoruz. Çünkü satın almak istediğiniz ürünler farklı bir kişinin sepetinde olabilir ve sizden önce ürünü satın alırsa, ürünün yeniden stoklarımıza gitmesini beklemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz ürün stoklarımızda hiç gözükmüyorsa bunun için de size kolaylık sağlamaktayız. E-posta adresinizi sistemimize bıraktığınız takdirde ürün yeniden satışa açılmış olduğunda tarafınıza bir e-posta gönderilmektedir. Gelen mailde ürünün yeniden satışa açılacağı tarih hakkında bilgilendirilmiş olacaksınız.

Fantom’dan alışveriş yaparken tasarruf da edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlere en cazip fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Tüm toz torbalı elektrik süpürgesi modellerimizi bir arada görebilir, fiyat karşılaştırmasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem hızlı hem güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayabileceğiniz Fantom’da alışveriş yapmak için dilerseniz sadece birkaç dakikanızı ayırarak üye olabilir, dilerseniz üye olmadan da ürünlerinizi sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde satın almış olduğunda herhangi bir ürünün hatalı çıkması durumunda 14 gün içerisinde bizimle iletişime geçerek konuyla ilgili destek alabilirsiniz. Söz konusu hatalı ürünler konusunda sizlere yardımcı olmakta ve değişimi için gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Henüz Fantom kalitesiyle tanışmadınız mı? O zaman ilk seçiminizi toz torbalı elektrik süpürgelerinden yana yaparak harika bir deneyim elde edebilir, sonrasında farklı ürünlerimiz ile de yaşam alanlarınızda istediğiniz rahatlığı yakalayabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda birçok farklı kategoride kullanabileceğiniz ürünler sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, kendiniz için daha konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Daha fazla geç kalmak istemiyorsanız, Fantom online mağazayı ziyaret ederek, sizin için tasarlamış olduğumuz teknoloji harikası tüm ürünlerimizle bir an önce tanışmaya ne dersiniz?  Kendinize değer veriyor ve her zaman daha iyisini hak ettiğinizi düşünüyorsanız Fantom kalitesiyle tanışarak kendinizi şımartmak için çok fazla nedeniniz var.