MENÜ

Hayatımızı kolaylaştıran ev aletlerinin başında gelir elektrikli süpürgeleri. Elektrikli süpürgesi modellerinin arasında yer alan sessiz elektrikli süpürge modelleri ise temizlik yaparken aradığınız sakinliği ve rahatlığı size sunar. Genellikle elektrik süpürgelerinde en çok sorun edilen kısım makinenin sesi yani gürültüsü olur. Bu yüzden sessiz süpürge modelleri sesten rahatsız olan kişiler için iyi bir seçenektir. Siz de ses sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız Fantom sessiz süpürge seçeneklerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Üstelik Fantom size ultra sessiz süpürge modeli sunmaktadır.

Elektrik süpürgesi modellerinin birçoğu gürültü bir şekilde çalışmaktadır. Bu ses kimi zaman fazla rahatsız etmezken, kimi zaman bazı durumlarda rahatsız edici hale gelebilir. Ses seviyesi yüksek olduğu zaman evde uyuyan çocuklar ya da bu sesten rahatsız olabilecek komşularınız varsa temizlik yaparken bu durum sizi kısıtlayabilir. Bunların yanı sıra elektrik süpürgelerinin sesli çalışması yüzünden bazen telefonun sesini ya da kapı zilini bile duymakta zorlanırız. Ama sessiz elektrik süpürgesi , sessiz bir şekilde çalıştığı için bu gibi sorunları ortadan kaldıracaktır.

Bildiğiniz gibi teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrikli süpürge modelleri de sürekli olarak farklı tasarım ve özelliklerde karşımıza çıkabilmektedir. Zamanla su filtreli, toz torbalı, vakumlu gibi daha birçok farklı işlevleri bulunan elektrikli süpürgelerin hepsinin ortak amacı toz, kir, tüy vb partiküllerin ortadan temizlenmesidir.

Her ne kadar sesi çok çıkan elektrik süpürgesinin motor gücü iyi olarak düşünülse de, aslında bu yanlış bir algıdır. En son teknoloji kullanılarak üretilen sessiz elektrikli süpürgeler düşük ses ile çalışmasına rağmen emiş gücü yüksek motoru sayesinde zararlı partikülleri başarılı bir şekilde içerisine hapsedebilmektedir.

Sessiz çalışan elektrik süpürgesi farklı zeminlerde kullanılabilecek özelliğe sahiptir. İster detaylı temizlik yapılmak istensin, ister daha küçük alanlarda temizlik yapılmak istensin, sessiz elektrik süpürgesinin kullanımı gayet konforludur. Kısacası minimuma indirgenmiş ses ile maksimum performansa ulaşacağınız bir temizlik deneyimleyebilirsiniz.

Fantom Sessiz Elektrikli Süpürge Modelleri

Sessiz elektrikli süpürge arıyorsanız Fantom’un ultra sessiz teknoloji ile üretilmiş modellerini inceleyebilirsiniz. Temizlik yaparken rahatsız olduğunuz gürültüyle vedalaşabilirsiniz. Fantom sessiz elektrik süpürgeleri yüksek emiş gücüne sahiptir. Ayrıca H.E.P.A filtre ile küçük partikülleri bile içerisine hapsetmektedir.

Fantom sessiz elektrik süpürgesi ayarlanabilir teleskobik borusu, hız ayar düğmesi ile temizliğinizi yaparken size kolaylık sağlamaktadır. Toz torbası bulunan bu modelde, toz torbası dolduğunda bunu gösteren bir göstergeye de sahiptir. Bir sonraki süpürme işleminizde toz torbasına yeniden ihtiyacınız olacağı için toz torbasını boşaltıp, bir sonraki elektrik süpüreceğiniz zamana hazırlayabilirsiniz.

Fantom sessiz elektrikli süpürgeler kolay taşınabilir bir tasarıma sahiptir. Temizliğinizi yaparken sizi yormaz. Temizlik yaptığınız ortamda birçok yere kolaylıkla girerek, detaylı bir temizlik için size yardımcı olmaktadır. Farklı kademedeki filtreleme seçenekleri ile verimli bir temizlik için kolaylık sağlamaktadır. Geniş toz haznesi kapasitesi ile temizliğinizi yaparken sizi sürekli olarak bölmemektedir. Kullanmadığınız zamanlarda tercihinize göre hem dikey hem de yatay şekilde konumlandırarak park edebilmeniz mümkündür. Kullanırken size sunduğu hız kontrolü sayesinde, kontrol tamamıyla siz de olacak.

Detaylı ve verimli bir şekilde temizlik imkanı sunan ve yaşam alanlarınızı daha hijyenik hale getiren Fantom sessiz elektrik süpürgeleri farklı başlık ve aparatları ile de çok yönlü bir temizlik sunar. Aparatların kolay bir şekilde çıkartılıp, takılıyor olması süpürgenizin pratik olması açısından oldukça önemlidir. Farklı zeminlerde temizlik imkanı sunan Fantom sessiz süpürge modellerinde koltuk ve döşemelerin temizliğini daha iyi bir şekilde yapabilmeniz için özel bir aparat bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sert zeminlerden istediğiniz verimi alabilmeniz için de ona özel bir başlık bulunmaktadır. En çok kirin ve tozun birikebileceği yerler yani kenar köşe temizliğini de rahatlıkla yapabilmeniz için ayrı bir başlık bulunmaktadır. Temizliğinizi iyi bir şekilde yapabilmeniz için tüm bu başlıklar satın alacak olduğunuz süpürgenin kutusundan doğrudan çıkmaktadır.

Dayanıklı malzemeden üretilmiş olan Fantom süpürgeler uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Gerek gövde kısmı olsun gerek hortum ve uzatma borusu olsun kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Metal teleskopik borusu ve çelik telli hortumu sayesinde süpürgeniz kolay kolay deforme olmayacak ve size ilk günkü gibi bir kullanım sunmaya devam edecektir.

Sessiz Elektrikli Süpürge Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ev aletlerinden olmazsa olmazlar arasında yer alan elektrik süpürgesi tercihinizi sessiz olan modellerden yana yapacaksanız ve sürekli olarak yeni ürünlerin satışa sunulduğunu varsayarsak işiniz biraz zorlaşıyor diyebiliriz. Satın almak istediğiniz ürünü iyice araştırarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapmanız gerekmektedir.

Sessiz elektrikli süpürge seçimi yaparken hangi alanlarda kullanacağınızı, ihtiyaçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Bunun yanı sıra tabi ki performansını da değerlendirmekte fayda var. Tercih edeceğiniz elektrik süpürgesinde motor ne kadar güçlü olursa, süpürgenin emiş gücü de o kadar yüksek olacaktır. Yüksek motor gücüne sahip bir süpürge ile temizliğinizi daha iyi bir şekilde yapmış olacaksınız.

Fantom sessiz elektrik süpürgesi modellerinden daha önce deneyen yakınlarınız varsa onun tecrübelerinden de faydalanarak karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Sessiz Elektrik Süpürgeleri ile Derinlemesine Temizlik

Fantom sessiz elektrik süpürgeleri ile toz ve alerjen oluşumunu yüksek ölçüde aza indirgeyerek sağlığınız için iyi bir adım atabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda zeminlerin detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlayan süpürgelerin gelişmiş tasarımı toz, kir gibi zararlı maddeleri sessiz bir şekilde içine hapsetmektedir.

Sessiz olduğu kadar bir o kadar güçlü olan Fantom elektrikli süpürgeler ile günün dilediğiniz saati temizlik yapabilirsiniz. Normal elektrik süpürgeleriyle yapacağınız temizliğin aksine, sessiz elektrik süpürgeleri ile daha keyifli bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Sessiz elektrik süpürgesi çeşitleri özel başlıkları sayesinde derinlemesine bir temizlik sunmaktadır. Zemin, halı gibi farklı yerlerin temizliğinde en derine inebilen özelliğe sahiptirler.

Sağlık açısından önemi büyük olan yaşam alanlarınızdaki temizliğinizi H.E.P.A filtreye sahip olan sessiz elektrik süpürgeleri ile birlikte yapabilirsiniz. Özellikle ortamda alerjik durumlara karşı hassas kişiler varsa bu süpürgeler aradığınız ideal seçenek olabilir. Sessiz elektrikli süpürgelerde bulunan toz torbaları da hijyenik bir şekilde kullanım sunmaktadır. Elektrik süpürgenizle çekeceğiniz her toz tanesi süpürgenizin içerisinde toplanarak sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmaktadır. Siz istedikçe tozlar süpürgenizin içerisinde kalacaktır.

Size kapsamlı ve derinlemesine temizliği sunan sessiz elektrikli süpürgeler tek elle rahatlıkla kullanılabilir özelliktedir. Hatta tüm evi, tek başınıza yorulmadan temizleyebilmeniz mümkün.

Az enerji, yüksek verim, yüksek emiş gücü ile sessiz elektrikli süpürgeler özel olarak üretilmiştir. Üstelik enerji tasarrufu konusunda da kullanıcıların yüzünü güldürmektedir.

Sessiz Elektrikli Süpürge Fiyatları

Normal elektrik süpürgelerine göre sessiz elektrikli süpürge fiyatları biraz farklılık gösterebilmektedir. Özellikleri değiştikçe ve işlevleri arttıkça ürün fiyatları da farklı şekilde tüketicinin karşısına çıkmaktadır. Tasarım olarak, boyut olarak, marka olarak, malzeme olarak birçok süpürge çeşidi görmekteyiz. Durum böyle olunca fiyat olarak ürünler arasında epey farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Tabi ki bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Süpürgelerin motor gücü de fiyat konusunu etkileyen detaylardan biridir.

Fantom’da farklı fiyat aralıklarında, bütçenize göre bir sessiz elektrikli süpürge bulabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım sunacak olan modellerimiz ile bütçenizi zorlamadan, dilediğiniz gibi bir temizlik yapabileceksiniz.

Fantom’dan bütçenize göre yapacak olduğunuz alışverişlerde en son teknolojiyle üretilen ürünleri satın alabilirsiniz. Her ne kadar süpürgenin gücüne ve kullanım tipine göre fiyatları değişse de, birçok alternatif olduğu için Fantom kalitesini rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz.

Sessiz Elektrikli Süpürge Nereden Alınır?

Araştırmalarınız sonucu, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeni bir süpürge almaya karar verdiyseniz tercihinizi Fantom’dan yana kullanabilirsiniz. Fantom gibi bir markayı tercih ederseniz süpürgenizi satın aldıktan sonra da, herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız halinde her zaman sizlere teknik destek sunmaktayız. Her elektronik üründe olabileceği gibi, elektrik süpürgelerinde de kimi zaman kullanıcı hatasına bağlı kimi zaman kendiliğinden sorunlar meydana gelebilmektedir.

Süpürgenizi satın aldıktan sonra da ne zaman ihtiyacınız olursa teknik servisimiz size her zaman memnuniyetler yardımcı olacaktır. Telefonla destek alabileceğiniz zamanlarda bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra marka tercihi yetkili servis, yedek parça temini gibi konularda da oldukça önemlidir. Fantom olarak geniş yetkili servis ağımız sayesinde olası bir olumsuzlukta dilediğiniz zaman yetkili servislerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde en kısa sürede sorununuz çözülecektir. Sessiz elektrik süpürgenizi Fantom’dan satın aldığınız takdirde olası bir yedek parça temini durumunda da mağduriyet yaşamadan, süpürgenizden uzun süre ayrı kalmazsınız.

Web sitemizden yapacağınız tüm sessiz elektrik süpürgesi ve diğer alışverişlerinizde siz birçok ödeme yöntemi sunulmuştur. Eğer alışveriş yaparken bütçenizi çok fazla zorlamamak istiyorsanız siz özel olarak sunulan taksit seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Fantom online mağazadan birçok kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sizlere taksit imkanı sunulmuştur.

Fantom’dan satın alacak olacağınız tüm ürünler firmamızın garantisi kapsamındadır. Güvenle alışveriş yapabileceğiniz sitemiz aldığınız ürün ya da ürünlerde hata olduğunu düşündüğünüz takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz hızlı bir şekilde dönüş alabileceğiniz online destek sayfamızı da kullanabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sorunu çözüme kavuşturacaktır.

Fantom kalitesine sahip ürün ve hizmetlerimiz hakkında en güncel bilgilere ulaşmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, satın aldığınız veya satın almayı düşündüğünüz ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Küçük ev aletleri konusunda bir marka olan Fantom ile yaşam alanlarınıza profesyonel anlamda dokunuşlar yapmak istiyorsanız şimdi Fantom online mağazaya gelin ve yerli üretimin ayrıcalıklarıyla bir an önce tanışın. En modern ve teknolojik ürünlerle neden daha önce tanışmadığınıza pişman olmamak için acele edin ve ürünlerimiz kategorisinden elektrikli süpürgeler kategorisi altında bulunan ultra sessiz süpürgelerimiz ile özlediğiniz konforlu temizliğe kavuşun. Yaşam alanlarınıza Fantom ile yeni bir soluk yeni bir atmosfer getirmek için sadece birkaç dakikanızı ayırarak, web sitemizde dolaşmaya ne dersiniz?