MENÜ

Yaşam alanlarınızı kirden, tozdan arındırmak ve sıvı dökülmesi gibi durumlarla baş edebilmeniz için üretilen ıslak kuru süpürgeler yapacağınız temizlikte size büyük kolaylık sağlayacak olan ürünlerdir. Islak kuru süpürge modelleri hem ev içinde hem de farklı alanlarda kullanıma uygundur. Fantom ıslak kuru süpürge modelleri de hem kuru hem ıslak bir şekilde temizlik yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Islak kuru elektrikli süpürge, genel olarak süpürge kovası, toplama haznesi, hortum kısmı ve motor ünitesinden oluşmaktadır.

Islak Kuru Süpürge Özellikleri

Islak kuru elektrikli süpürge modelleri birden fazla işleve sahip tasarıma sahip ürünlerdir. Tercihinize göre isterseniz ıslak temizlik isterseniz kuru temizlik yapabilirsiniz. Islak kuru elektrikli süpürge modelleri temizlik işlerinizde verimli olabilmek için en donanımlı şekilde üretilmiştir. Aksesuarları, filtre sistemleri ile ihtiyacınız olan derinlemesine temizliği size sunmaktadır.

Islak kuru elektrikli süpürgeler yalnızca kuru zeminlerde değil tekstil yüzeylerinde de iyi bir temizlik sağlamaktadır. Hatta bazı modellerinde üfleme özelliği de bulunmaktadır.

Fantom Islak Kuru Süpürge Modelleri

Fantom ıslak kuru süpürgeler yüksek emiş gücü ile üretilmiştir. Bu sayede her türlü zemin ve alan temizliğinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Pratik ve kolay temizliğin yanı sıra yaşam alanlarınız için hijyenik bir temizlik de sunmaktadır.

Elektrikli aletler içerisinde gerek ev gerek iş yeri gibi birçok alanda kullanılabilecek başlıca süpürgeler arasında bulunan ıslak kuru süpürge modellerinden sonra hayatınıza büyük bir kolaylık gelmiş olduğunu fark edeceksiniz.

Tercih edeceğiniz Fantom ıslak kuru süpürgeler sadece beklentilerinizi karşılamakla kalmayacak, alışkanlıklarınıza da uyum sağlamış olacak. Tüm elektrik süpürgelerinde olduğu gibi ıslak kuru elektrik süpürgesi modellerinde de önemli olan bazı detaylar vardır. Mesela alerjik hastalığı olan kişiler süpürge seçiminde normalden daha fazla dikkatli olmalıdır. Kendimiz ve sevdiklerimiz için sağlıklı bir ortam oluşturmak istiyorsak, kullanacağımız süpürgeye kadar dikkat etmek gerekmektedir.

Fantom ıslak kuru süpürgeler alerjik rahatsızlığı olan kişileri de düşünerek tasarlanmıştır. İçine çekmiş olduğu tozları su haznesinde tutarak, dışarıya çıkmasını ve ortama dağılmasını engellemektedir. Bunun yanı sıra yüksek emiş özelliğine sahip modeller ile ortamdaki zeminde, halıda mevcut olan tüy, toz gibi bakteriler kolaylıkla arındırılabilmektedir. Hayallerinizdeki temiz eve ve ortamlara kavuşmak Fantom ile düşündüğünüzden de kolay. Fantom ıslak kuru süpürgeler, alışılagelmiş süpürgelerin tam tersi yalnızca tüy, toz, kir gibi istenmeyen maddeleri temizlemekle kalmayıp, ıslak bir temizlik imkanı da sunmaktadır.

Fantom marka ıslak kuru süpürgeler arasında vakumlu ya da toz torbalı seçenekler de bulunmaktadır. Toz torbalı modeller size uzun süre temizlik yapabilme imkanı sunmaktadır. Üstelik tank kapasitesi geniş seçenekler de bulabilmeniz mümkün. Bu sayede temizliğinizi bölmeden tek seferde detaylı bir temizlik yapabilirsiniz. Temizlik yapmak istediğiniz alanlarda dilediğiniz kenar köşe bölümlere de ulaşabileceğiniz ıslak kuru süpürge modellerimiz arasında bazı modellerde istediğiniz kademeye getirerek farklı ayarda da süpürgeyi kullanabilirsiniz.

Fantom ıslak kuru süpürge seçenekleri en son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Farklı kapasite seçenekleri ile de temizliğinizi kolaylıkla detaylandırabilirsiniz.

Fantom Islak Kuru Süpürge Fiyatları

Fantom ıslak kuru süpürge fiyatları ve özelliklerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Islak kuru süpürge özellikleri üretilen malzemeye ve sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra sahip olduğu aparatlar da fiyatlarını etkileyen ayrıntılardan biridir.

Fantom ıslak kuru elektrik süpürgelerinde size en cazip fiyat avantajını sunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan, aklınızdaki fiyat aralığında bir ıslak kuru süpürge seçeneğine sitemizden ulaşabileceksiniz. Kolay ödeme seçenekleri sayesinde dilerseniz sitemizden taksitli bir şekilde de alışveriş yaparak dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Fantom elektrik süpürgesi satın almaya karar verdiyseniz ürünlerimiz hakkında sitemizden bilgi sahibi olabilmenin yanı sıra dilerseniz deneyimli ekibimizle iletişime geçerek de, ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, müşteri desteği alabilirsiniz.. İsterseniz müşteri iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilir, isterseniz telefonla da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fantom online mağazadan satın aldığınız tüm ürünler en kısa sürede, dikkatli bir şekilde paketlenerek tarafınıza ulaşmaktadır. Hala Fantom kalitesiyle tanışmadıysanız, bir an önce satın almayı düşündüğünüz süpürgeye karar vererek, siparişinizi sadece birkaç adımda tamamlayabilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz 3 yıl garanti imkanı sayesinde uzun yıllar tıpkı ilk günkü gibi elektrik süpürgenizi kullanabilirsiniz.