MENÜ

Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Temizliğin olmazsa olmazlarından biridir elektrik süpürgeleri. Özellikle toz torbasız elektrikli süpürge ile temizlik yapıyorsanız, havayı kirletmediğinizi bilmenizi isteriz. Toz torbasız elektrik süpürge modelleri, toz torbalı süpürge modellerinden daha sonra üretilmiş olup, en son teknolojiler ile üretilmiştir. Fantom toz torbasız süpürge çeşitleri ile siz de kullanımı pratik olan bu ürünlerle temizliğinizi daha pratik ve keyifli hale getirebilirsiniz.

Ev temizliğinin geçmiş yıllarda gırgırla yapıldığını düşünürsek, bugünkü süpürge çeşitleri epey yol katetti diyebiliriz. Toz torbasız elektrik süpürgeleri sağlık açısından da tercih edilebilecek süpürgeler arasında yer alır. Yaşam alanlarının temizliği yapılırken sağlığı tehdit edecek faktörlerin olmaması da önemlidir. Toz torbası bulunmayan elektrik süpürgeleri, süpürme işleminin yapıldığı sırada tozların havada uçuşmasını engelleyerek, filtre görevi görmektedir. Böylece alerji hastalıkları ve solunum rahatsızlığı gibi durumlara karşı da kalkan görevi görmektedirler.

Toz torbasız elektrik süpürgesi ve toz torbalı elektrik süpürgelerinin kullanım amaçları her ne kadar aynı olsa da, birbirlerinden toz haznesi bakımından ayrılmaktadır. Toz torbasız elektrik süpürgeleri tozu kendi içindeki haznesine çekmektedir. Bu modellerde torba temizliği yapmanız ya da yedek torba bulundurmanız gerekmemektedir. Yalnızca süpürgenizin içinde biriken tozları çöpe dökmeniz yeterli olacaktır. Bu özelliğe sahip olan süpürgeleri seçerken, daha kolay bir şekilde kullanabilmek ve temizliğinizi kısa sürede bitirebilmek için toz torbasız elektrik süpürgesi modellerinin seçiminde, toz haznesinin mümkün olduğunca büyük seçilmesinde de fayda var.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgeleri ile Sağlıklı Temizlik

Temizlik konusunda sağlık faktörü önemli bir detaydır. Özellikle ev, ofis gibi uzun saatler geçirdiğiniz ortamlarda ihtiyacınız olan şartları sağlamak önemlidir. Toz taneleri, bulunduğunuz ortamlarda birçok köşede bulunabilir, hatta havada hareket halinde de olabilir. Durum böyle olunca birçok hastalığa sebebiyet verilebilmekte ve alerjik reaksiyonları ortaya çıkartabilmektedir. Toz torbasız elektrik süpürgeleri, toz gibi zararlı partikülleri içerisine çekerek, ortamdaki havayı da tozdan arındırmaktadır.

Toz torbasız elektrik süpürgeleri arasında yer alan anti alerjik özellikte olan süpürgeler de bulunmaktadır. Bu model süpürgelerin bazı sertifikalar ile anti alerjik özelliğe sahip olduğu da kanıtlanmıştır. Üstelik kullanışlı bir filtrasyon sistemi de vardır. Süpürgede bulunan bu filtreler yıkanabilir özellikte olduğunda da, ekonomik açıdan da bütçenize katkısı olmaktadır, çünkü uzun vadede size kullanma imkanı sunuyor.

Toz Torbasız Süpürgelerde Emiş Gücü

Tüm elektrik süpürgelerinde olduğu gibi toz torbasız elektrik süpürgesi modellerinde de emiş güçleri önemli bir detaydır. Üründen alınan verimin daha iyi olması için süpürgenin yüksek emiş gücüne ve kuvvetli bir motora sahip olması çok önemlidir. Performans açısından kuvvetli olan elektrik süpürgeleri yalnızca yerdeki toz ve kiri temizlemekle kalmaz, havadaki toz tanelerini de içine çekme özelliğine sahiptir.

Geniş Toz Hazneli Elektrik Süpürgeleri

Tercih edecek olduğunuz toz torbasız süpürge modellerinde mümkün olduğu kadar toz haznesi büyük bir model seçmenizde fayda var. Toz haznesi büyük olan ürünün kullanımı da o kadar kolay olacaktır. Çünkü toz haznesi ne kadar geç dolarsa, siz içini boşaltmak için sürekli işinize ara vermek zorunda kalmamış olacaksınız. Üstelik tozlarla veya kirle daha az muhatap olmak orunda kalacaksınız.

Toz torbasız elektrik süpürgeleri 1 lt kapasiteye sahip depolama seçeneklerinden başlamaktadır. Fantom’da 5 litreye kadar toz haznesi bulunan toz torbasız süpürge seçenekleri bulabilirsiniz. Her ne kadar toz haznesi büyüdükçe, süpürgenin ebatı da bu durumdan etkilense de, temizliğinizi yaparken size avantaj sağlayacak ve yine de ürün kolay bir şekilde kullanılacaktır. Özellikle eğer evcil hayvan besliyorsanız, ortamda fazlaca tüy bulunabileceğinden geniş hazneye sahip bir model tercih edebilirsiniz.

Toz Torbasız Süpürgelerle Sessiz Temizlik

Sessiz çalışma özelliğiyle temizlik yaparken kolaylık sağlayacak olan elektrik süpürgeleri artık ne sizin ne de komşularınızı sesiyle rahatsız etmeyecek. Genellikle fiyat olarak daha ucuza satılan elektrik süpürgesi modelleri oldukça gürültülü çalışabilmektedirler. Tercih edeceğiniz elektrik süpürgesinin sessiz sayılabilmesi için maksimum 60 desibel civarında bir sese sahip olması gerekmektedir.

Fantom Toz Torbasız Elektrik Süpürgeleri

Fantom’da birçok model toz torbasız süpürge modeli bulabilirsiniz. Yüksek emiş gücüne sahip, ayarlanabilir hız kontrollü modeller yapacağınız temizlikler için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamış olacak.

Fantom’da Hi-Tech cyclone hazneli süpürgeler de bulunuyor. Vakumlanan tozları Hi-TECH hazne içerisine alan cyclonic tüpler başarılı bir temizlik için elinden geleni yapar, çektiği tozları tabanda toplar. Hi-Tech teknolojisi bulunan toz torbasız süpürgeler H.E.P.A filtreler sayesinde, süpürgeden temiz hava çıkmasını sağlar. Yaşam alanlarınızda etkili bir temizlik yapmanıza imkan tanıyan Hi-Tech hazneli süpürgeler ile tek seferde geniş bir alanda temizlik yapabilirsiniz. Üstelik bu model süpürgelerin içerisinde biriken tozları kolay bir şekilde boşaltabilirsiniz.

Fantom ile Konforlu Temizlik

Süpürme eylemi her ne kadar kolay bir iş gibi gözükse de, temizliğin yapıldığı ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı elektrik süpürgeleri ile temizlik yapmak zor olabiliyorken, bazıları ile daha kolay olabilmektedir. Kullanımı ergonomik olmayan süpürge modelleri bel ağrısı, sırt ağrısı, boyun ağrısı gibi durumlarla karşı karşıya kalmanıza sebep olabilmektedir. Fantom’da kullanırken size daha konforlu hissettirecek süpürge çeşitlerini bulabilirsiniz.

Temizlik yapacağınız elektrik süpürgesinin dar, engebeli ya da küçük alanlara girebilmesi için de ergonomik bir tasarıma sahip olması önemlidir. Gerek süpürgenin hortumunun gerek süpürgenin borusunun da ergonomik olması temizliğin daha rahat bir şekilde yapılabilmesi için önemlidir. Hatta farklı alanlarda daha kolay bir kullanım sağlayabilmek için süpürgenin farklı başlık aparatları da temizliği daha kolay bir hale getirmektedir.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Nereden Alınır?

Toz torbasız elektrik süpürgesi almaya karar verdiyseniz, Fantom kalitesini yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Kaliteli, bütçe dostu ve dayanıklı modelleri Fantom’da bulabilirsiniz. Eğer bugüne kadar henüz Fantom’la tanışmadıysanız, bu sizin için güzel bir deneyim olacak. Hazırsanız toz torbasız süpürge kategorimizdeki ürünleri incelemeye başlayarak, temizlik için ihtiyacınız olan ilk adımı atabilirsiniz.

Fantom toz torbasız elektrik süpürge modelleri arasından bir seçim yapacaksanız, seçeceğiniz modelin aksesuar temini, yedek parça temini konusunda da size yardımcı olmaktayız. Geniş servis ağımız sayesinde de almış olduğunuz ürünle ilgili herhangi bir desteğe ihtiyacınız olduğunda da sizin yanınızdayız.

Fantom’dan almış ya da alacak olduğunuz tüm toz torbasız süpürgelerle danışmak istediğiniz bir konu varsa deneyimli ekimizle her zaman iletişime geçerek, destek alabilirsiniz.