MENÜ

Ev temizliği söz konusu olunca akla gelen ilk ev aleti elektrik süpürgeleri oluyor. Özellikle son zamanlarda karşımıza çıkan dikey şarjlı süpürge modelleri çoktan gönüllerde taht kurdu. Fantomdikeyşarjlı süpürge de kategorisinde en çok sevilen ürünlerden biri oldu. Fantom şarjlı süpürge kolay kullanım sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Diğer elektrikli süpürgelerde olduğu gibi kullanıcıları eğilmek zorunda bırakmayan Fantom marka şarjlı dikey süpürgeler sahip olduğu tasarım ile gayet konforlu bir kullanım sunuyor. Çoğunlukla hijyenik bir temizliğin yanı sıra bir elektrikli süpürge modelinde aranan özelliklerden biri de rahat bir kullanım sunmasıdır ki bu da Fantom dikey süpürge çeşitlerinde var.

Temizlik yapmayı daha keyifli hale getirecek olan Fantom süpürgenin tasarımı da göze hitap ediyor. Birçok evde yerini alan Fantom dikey süpürgeleri temizlikkonusunda beklediğiniz performansı sunmaya hazır.

Fantom Şarjlı Dikey Süpürge Modelleri

Fantom şarjlı dikey süpürge Quantum P 2049 ergonomik kullanımı ile göze çarpıyor. Güçlü bataryası sayesinde yaklaşık 45 dakikaya kadar bir temizlik imkanı sunmaktadır. Üstelik kablosuz bir şekilde. Söz konusu olan elektrik süpürgesi ile temizlik yapmaksa kablo detayı kişileri zorlayabiliyor. Bazı elektrik süpürgelerinde kablo yeterince uzun olmadığı için her yere yetişemeyebiliyor. Bu yüzden kişiler sürekli olarak süpürgenin fişini farklı bir prize takmak zorunda kalabiliyor. Bu durum da temizlik yaparken kişiler haliyle olumsuz bir şekilde etkileyebiliyor. Fantom süpürgenin kablosuz formda olması sizi bu dertten kurtaracak. Hem kablosuz çalışma özelliği hem de yüksek emiş gücüne sahip olması sayesinde dikey süpürge satın almak isteyen kişiler Fantom şarjlı dikey süpürgeyi tercih edebilirler.

Fantom dikey süpürge temizlenebilir hepa filtrelerden oluşmaktadır. Hepa filtreler toz partiküllerini haznenin içerisine hapsederek, dışarıya çıkmalarını engellemektedir. Yüksek emiş gücüne sahip olan Fantom dikey süpürge toz miktarına göre emiş gücünü ayarlama özelliğine sahip olan bir süpürgedir.

Fantom Quantum P 2049’in kullanımı gibi temizlemesi de kolaydır. Tek bir haznede biriken tozları yalnızca tek bir tuş ile boşaltabilmek mümkün. Süpürgeyi kullanırken de led ışıklı turbo başlığı sayesinde birçok farklı zemin türleri için verimli bir temizlik imkanı sunmaktadır. Temizliğinizi kapsamlı ve verimli bir şekilde yapabilmeniz için ihtiyacınıza uygun şekilde tasarlanmış olan farklı başlıklara da sahiptir.

Motor gücü ile ön plana çıkan Fantom Quantum P 2049 ortalama 3-4 saat kadar şarj olduktan sonra 3 farklı kademede kullanım sağlamaktadır. Üstelik yalnızca tek tuşla. Süpürgenizin led ekranı sayesinde bataryanın durumunu ve süpürme modunu da kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Fantom şarjlı dikey süpürge motor konusunda da güçlü özelliklere sahip. Motoru, yeni nesil elektronik motora sahip olduğu için iki kat daha fazla verimli bir şekilde çalışmaktadır. Güçlü motoruna bakılırsa bu sayede makineyi uzun yıllar boyu kullanmanın da mümkün olabileceğini söyleyebiliriz.

Fantom dikey şarjlı süpürgeler sadece ev temizliğinde değil, araç temizliğinde de yüzünüzü güldürecek. Eğer ayrıca bir araç tipi süpürgeniz yoksa, farklı başlıklara sahip olan Fantom şarjlı dikey süpürgeyi çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Fantom Dikey Şarjlı Süpürgelerin Avantajları

Şarjlı dikey süpürgeler kullanıcılara birçok anlamda kolaylık sağlamaktadır. Öncelikte şarjlı olması, kablosuz kullanılabildiği için büyük bir avantajdır. Çünkü gerek kablo karışıklığı gerek kablo mesafesi konusunda sorun yaşamadan, rahat bir şekilde temizlik yapabilmeye imkan sunar.

Fantom dikey süpürgeler sayesinde eğilmeden temizlik yapma keyfini deneyimleyebileceksiniz. Şarjlı dikey süpürge seçeneklerimiz uzun gövde tasarımlarına sahip oldukları için konforlu bir temizlik için ideal elektrikli süpürgedir.

Güçlü motorlara sahip dikey şarjlı süpürgeler, zeminlerdeki toz, kir gibi partikülleri kolay ve kusursuz bir şekilde temizledikleri için, kullandığınız tüm alanları pırıl pırıl bir halde görebilirsiniz.

Fantom dikey şarjlı süpürgeler tek parça olmalar sayesinde kullanan kişiler büyük kolaylık sağlamaktadır. Üstelik diğer elektrik süpürgelerine göre daha hafif oldukları için bir yerden başka bir yere kolay bir şekilde taşınabilirler. Eviniz ya da süpürgenizi kullanacağınız alan istediğiniz kadar büyük olsun hiç sorun değil. Fantom dikey şarjlı süpürgeler ile rahatlıkla merdiven de çıkabilirsiniz, evin tüm odalarında yorulmadan da gezebilirsiniz.

Fantom dikey şarjlı süpürge kişilere torbasız bir kullanım sunmaktadır. Dolayısıyla sürekli olarak torba değişimi yapmak zorunda kalacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Yalnızca süpürgede bulunan toz haznesini temizlemeniz yeterli olacaktır. Üstelik bu sayede tüm temizliklerinizi daha hijyenik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Toz torbası yerine hepa filtre süpürgede yer aldığı için hepa filtreler tozları hapsetmen konusunda daha başarılıdır. Hepa filtreler, tozların hazneden dışarıya çıkmasını engellemektedir. Bu da kullanıcılara sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sunmaktadır. Bu sayede hem evinizi hem kendinizi hem de sevdiklerinizin sağlığını korumuş olursunuz.

Şarjlı dikey süpürgeler birçok başlığa yani aparata sahiptir. Aparatlar sayesinde tüm alanlarda temizliğinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin, koltuk aparatı sayesinde kanepe, koltuk gibi alanları rahatlıkla süpürebilmek mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken hangi alanı temizleyecekseniz, o alana uygun bir başlık takarak süpürgenizi kullanamaya başlamak. Daha sonra süpürgenizden temizlik konusunda istediğiniz performansı elde edebilirsiniz. Başlıkların kolay çıkartılıp, takılabilir olması sayesinde de bu işlemi zorlanmadan yapabilirsiniz.

Şarjlı Dikey Süpürgeler ile Pratik Temizlik

Hijyeni ve konforu bir araya getiren şarjlı dikey süpürgelere Fantom online mağazadan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yüksek emiş gücüne ve şık tasarımlara sahip olan şarjlı dikey süpürgeler temizlik konusunda her zaman beklentinizi karşılayacak. Temizlikte işinizi kolaylaştıracak olan bu şarjlı dikey süpürgelere sahip olmak istiyorsanız Fantom kalitesiyle bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fantom şarjlı dikey süpürge satın almak istiyorsanız tercih etmek istediğiniz modeli sepetinize eklemeniz yeterli. Alışverişinizi tamamladıktan sonra ise kısa zaman içerisinde ürününüz adresinize teslim edilmektedir. Yorulmadan ve kolayca online mağazadan satın aldığınız bu ürünle, yine aynı şekilde yorulmadan temizliğinizi de yapabileceksiniz. Hangi şarjlı dikey süpürgeyi satın alacağınıza karar veremiyorsanız web sitemizden ürün özelliklerini inceleyerek, karar verme aşamanızı kolaylaştırabilirsiniz. Eğer siz de bataryasıyla uzun süre dayanan bir dikey şarjlı süpürge satın almak istiyorsanız seçim hakkınızı Fantom’dan yana kullanarak pişman olma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Fantom Şarjlı Dikey Süpürge Fiyatları

Fantom şarjlı dikey süpürge fiyatlarına Fantom online mağazadan ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modeli seçerek fiyat bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fantom dikey şarjlı süpürgeler fiyatını hak eden ürünler olarak dikkat çekiyor. Kirleri ve tozu hızlıca içine hapseden dikey süpürge, temizliğinizi yaparken sizi yormaz. Uzun gövdesi tam olarak bunun için tasarlanmıştır. Evcil hayvan tüyleri, saç, toz gibi daha birçok partikülleri yakalayarak tüm yaşam alanları daha hijyenik bir hale getirmektedir.

Dikey şarjlı süpürge fiyatları markadan markaya, modelden modele değişiklik gösterebilmektedir. Motor gücü, başlık aparatları, emiş gücü gibi süpürgenin farklı özellikleri ürünlerin fiyatları konusunda belirleyici olabilmektedir.

Hem temizlik konusunda hem alışverişte kazançlı çıkmak için sayfamızda bulunan şarjlı dikey süpürge seçeneklerini yakından inceleyebilirsiniz.

Şarjlı dikey süpürge fiyatlarının en güncel halini incelemek için web sitemizi ziyaret edebilir, siparişinizi sadece birkaç adımda hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.