MENÜ

Robot Süpürgeler, Akıllı Süpürge Modelleri

Yaşam alanlarında en temel ihtiyaçlardan biri temizliktir. Günlük hayatın koşuşturmacasında çoğu zaman temizliğe zaman ayırmak zor olabiliyor. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte temizlik yapmak artık daha kolay ve pratik bir hal aldı. Bunun için birçok farklı cihaz geliştirildi. Hayatımıza giren robot süpürge ya da diğer bir deyişle akıllı süpürge de bunlardan biridir. Temizlik robotları son yılların en çok ilgili gören teknolojik ürünlerinden birisi olmayı başardı.

Gün geçmiyor ki yeni robot süpürge modelleri ile karşılaşmayalım. Tabi burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay en iyi robot süpürge seçimini yapmaktır. Fantom robot süpürge temizlik işlerinde kolaylık sağlayacak ve vakitten tasarruf ettirecek olan akıllı robotlar arasında tercih edebilecek en iyi seçeneklerden biridir. Farklı özellikleri, farklı temizlik modları ile akıllı süpürgeler arasında uzun süre, verimli bir şekilde çalışacak olan Fantom robot süpürge için e-ticaret web sitemiz üzerinden dilediğiniz adette sipariş verebilir ya da kurumsal satışlarınız için toplu sipariş vermek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan robot süpürge fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Robot Süpürgeler Nasıl Çalışır?

Robot süpürgeler, kimsenin yönlendirmesine ihtiyaç duymadan, sahip oldukları algoritmalar sayesinde kendi başlarına çalışabilen cihazlardır. Akıllı robot süpürge çalıştırılmak istendiği alanın haritasını çıkartmaktadır. Çıkarttığı haritayı göz önünde bulundurarak kendisine çalışacak alan belirler. Bulunulan ortamı, tüm alanlarla birlikte kısa sürede tek başına temizlemektedir. Yönlerini kendileri bulabildikleri için, ayrıca dışarıdan bir müdahaleye ihtiyaçları yoktur.

Robot süpürgeleri ilk çalıştığı andan itibaren içlerinde bulunan sensörleri sayesinde ortamın haritasını kendi hafızasına kaydetme özelliğine sahiptir. Belirlediği harita kapsamında hemen hemen her yere yetişir. Robot süpürge, ilk kullanımda belirlediği haritayı daha sonraki kullanımlarda da göz önüne almaktadır.

Robot süpürgeler, kendileri için güvenli bir şekilde çalışmaktadır. Merdiven ya da diğer yüksek kısımlardan kaynaklanabilecek düşmelere karşı kendini korumaktadır. Bu gibi faktörlerden kendini uzak tutmakta ve oluşabilecek olumsuz durumlara karşı kendisini korumaya almaktadır. Ayrıca eşyalara ya da duvarlara karşı da duvarlı olduklarını söylenebilir. Duvar, eşya gibi faktörleri tespit ettikten sonra yönünü değiştirerek, temizleme görevine devam etmektedir. Fantom sayesinde robot süpürgeler hakkında bilgi elde ederek, fikir sahibi olabilirsiniz.  

Robot Süpürgelerle Temizliğin En Pratik Hali

Robot süpürgeler ev temizlik konusunda ihtiyaca en hızlı şekilde cevap veren teknolojik ürünlerden biridir. Robot süpürgelerin çalışma alanı ne kadar çok açık olursa, o kadar rahat çalışarak verimli olurlar. Bunun aksine dar alanlarda, süpürgenin hareket alanı da daraldığı için kullanacağı enerji miktarını arttırmaktadır.

Robot süpürgeler bazı özellikleri sayesinde temizliği daha keyifli bir hale de getiriyor. Mesela, akıllı telefonlardan, kendi mobil uygulamalarından kontrol edilebilir olması kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Mobil uygulaması ile kolaylıkla yönlendirilebilir olması için wi-fi bağlantısıyla akıllı telefona bağlamak yeterli olmaktadır. Ayrıca bazı modellerde kumandası ile birlikte de komut verilebilmektedir. Temizliği daha kısa sürmesi ve verimli bir temizlik işlemi yapılması için harita özelliği bulunan robot süpürge modelleri en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

İstenen yerde temizlik yapabilen robot süpürgeler vakitten ve gereksiz enerjiden tasarruf eden cihazlardır. Temizlik yapılan mekanda olunmasa bile, uygulama üzerinden kontrol edildiği için ekstra hiçbir müdahaleye gerek duymazlar. Şarj edilebilir özellikle olan robot süpürgeler işi bittiğinde ya da şarjı azaldığında kendi şarj istasyonuna geri dönmektedir.

Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Robot süpürgelerin özellikleri farklılık gösterebildiği için satın alacağı zaman iyice araştırmakta fayda var. Genel olarak bakıldığında robot süpürgelerin pil ömrü, fırça tipi, emiş güçleri gibi konularda farklı özelliklere sahip olduğunu görülmektedir. İstediğiniz özellikte bir robot süpürge arıyorsanız Fantom temizlik robotunu ve renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Robot süpürge çeşitlerinin neredeyse hepsi çalışacakları ortamın haritasını çıkartarak, çalışırlar. Tasarım olarak birbirlerinden bazı farkları bulunabilmektedir.

Pil ömrü yani batarya kapasitesi robot süpürge tercih ederken dikkat edilmesi gereken en hassas noktalardan biridir. Süpürgenin bataryası yüksek kapasiteye sahipse eğer, süpürgeden alınacak olan verimin de daha uzun süreli olmasını sağlamaktadır. Tabi ki temizliğin yapılacağı alan ve o alana harcanacak olan enerji de bataryanın ömrünü etkileyen faktörlerden biridir. Yani pil kimi zaman erken biterken, kimi zaman daha geç de bitebilmektedir. Bunun yanı sıra parke, halı üstü gibi alanlarda da kullanılan robot süpürgenin performansı farklılık gösterebilmektedir.

Akıllı Robot Süpürge Modelleri

Robot süpürge konusunda Fantom’da yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Şık tasarıma sahip ve her akıllı robotta olmayan Türkçe konuşabilme özelliğine sahip akıllı süpürge modeller ile 7/24 temizlik yapabilmek mümkün. Temizliğin önceden planlanabilir olması en büyük artılarından biridir. Üstelik farklı modları ile günlük temizlik, kenar-köşe temizliği gibi ihtiyaca yönelik temizlik yapmaya da uygundur.

Fantom robot süpürge çeşitleri sandalye, masa, sehpa gibi eşyaların da altına girerek temizlik yapmaktadır. Yüksek emiş gücü sayesinde küçük parçacıkları bile toplamaktadır. Temizlenmesi zor kısımlarda bile fırçası sayesinde başarılı sonuçlar elde edebilmektedir. İhtiyaç olan temizliği, pratik bir şekilde gerçekleştirmektedirler. Fantom robot süpürge, ortamın haritasını çıkartır, orayı tanır, ortamdaki engelleri tespit eder ve temizliğini yapar. Uzman mühendisler tarafından özel olarak tasarlanan Fantom robot süpürge sadece genel temizlik için değil, zorlu kirlerle mücadele etmek için de üretilmiştir.

Robot Süpürgeler Nasıl Temizlenir?

Robot süpürgelerdeki hepa filtreler yıkanabilir özellikte olduğu için, belirli aralıklarla temizliğinin yapılmasında fayda var. Ayrıca çektiği pisliklerin biriktiği haznenin de boşaltılması önemlidir.

Fırça başlıklarının da düzenli olarak yıkanması gerekmektedir. Yıkandıktan sonra, fırçalar iyice kurutularak süpürgeye tekrar takılmalıdır. Robot süpürgelerin tekerlekleri de ara sıra kontrol edilmelidir. Tekerleklerine herhangi bir şey sıkışma ihtimaline karşı, tekerleklerini de çıkartıp takmakta fayda var. Bunların yanı sıra seçilen marka robot süpürgenin kullanım kılavuzundaki temizlik talimatlarını da ayrıca okuyarak, süpürgenin bakımını yapmak gerekmektedir. Gerektiği durumda temizliği konusunda detaylı bilgi almak için markanın teknik servisi ile de iletişime geçilebilmektedir.

Kullanışlı ve Kaliteli Robot Süpürgeler Fantom’da

Fantom akıllı robot süpürgeler kalitesiyle sizi kendisine hayran bırakır. Hayatınızı kolaylaştıracak özelliklere sahip olan bu akıllı robotlar sayesinde alışılagelmiş temizlik anlayışı yeni bir boyut kazanmaktadır. Sadece dakikalar içerisinde, zahmetsiz bir temizlik ile kalpleri fethetmeye hazırlar. Özellikle kısıtlı zamanı olanlar için ve hayatında pratik seçimleri seven kişiler için robot süpürgelerin büyük bir rahatlık olduğunu hatırlatalım.

Robot süpürgeler halı, kilim gibi zeminlerde de tıpkı parke, mermer gibi düz zeminlerde temizlik konusunda olduğu gibi başarılıdır. Hatta bununla da kalmayarak ortamda evcil hayvan varsa, evcil hayvanlardan dökülen tüyleri de kolaylıkla toplayabilmektedirler.

Tek Tuşla Temizlik

Teknolojinin her geçen gün biraz daha gelişmesiyle ve robot süpürgelerin hayatımıza girmesiyle temizlik adeta tek bir tuşa bakar oldu. Saç, kir, toz… Ortamda bulunan bu istenmeyen unsurlardan kurtulmak muhtemelen hiç bu kadar kolay olmamıştı. İstenildiğinde tüm ortamı ya da sadece belirlenen yerleri temizleyebilen akıllı süpürgeler kısacası sizin uygun görmüş olduğunuz yerlerde kenar-köşe  bir temizlik yapmaktadır.

Robot süpürgeler engebeli ya da yüksek kısımlara çıkamadığı için şu an için o konularda yetersiz. Ama genel günlük temizliği yaptığı için günlük iş yükünü hafifletmek için oldukça idealdir.

Temizlik yapmak için artık sadece tek bir tuş yeterli. Belirlenen gün ve saatlerde temizliğe başlanabilmesi için robot süpürgeyi planlamak yeterli. Temizlik için vakti olmayan ya da temizlik yapmaktan yorulan kişiler için akıllı robotlar son yılların en mucizevi teknolojik ürünlerinden diyebiliriz.

Robot Süpürge Nereden Alınır?

Elektronik bir ürün alınacaksa eğer bazen günlerce ya da haftalarca süren bir ön araştırma söz konusu olabiliyor. Robot süpürge markası tercih etmek için de eğer öncesinde bir fikir sahibi değilse araştırma yapmak gerekebilir. Akıllı teknolojiye sahip robot süpürgelere Fantom kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Enerji tasarruflu, kullanışlı , pratik, uzun ömürlü robot süpürge için Fantom’dan teklif alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek yetkili satıcı olabilir ve ürün / hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Küçük ev aletleri ve profesyonel temizlik makinelerinde sektöründe öncü bir marka olan Fantom, robot süpürgelerde de ihtiyaca yönelik hizmet vermektedir.  Satış öncesi ve sonrası gerek müşterileriyle, gerek bayileriyle memnuniyet odaklı yaklaşımı benimseyen Fantom üretim politikalarında da üzerine düşeni yapmaktadır.

Sitemizden iletişim kısmından telefonla, e-posta ile ya da müşteri iletişim formu ile tarafımızda iletişime geçerek fiyat teklifi alabilir veya online e-ticaret sitemizden sipariş oluşturup, Fantom kalitesiyle tanışmak için ilk adımı atabilirsiniz.