MENÜ

Elektrikli süpürgeler arasında yer alan dikey elektrikli süpürge ile kir, toz gibi partikülleri yaşam alanınızdan uzak tutabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamları daha hijyenik hale getirmenize imkan sağlayacak olan süpürge seçiminizi Fantom dikey süpürge modelinden yana kullanabilirsiniz. Üstelik temizlikte aradığınız konforu da sağlamış olabilirsiniz çünkü dikey formdaki süpürgeler sayesinde temizlik yaparken eğilmek zorunda kalmadan dar alanlarda bile temizliğinizi rahatlıkla yapabileceksiniz.

Yaşam alanlarında en çok tercih edilen elektrikli ev aletleri kategorisinde bulunan dikey elektrikli süpürgeler farklı modellerde üretilmektedir. Gerek ev gerek farklı alanların temizliği için kullanılabilirler. Tıpkı diğer elektrikli süpürge modelleri gibi birçok zemini temizleyebilecek özellikte tasarlanmışlardır. Kısa sürede verimli bir temizlik yapmanıza imkan tanıyacak özelliğe sahip olan dikey süpürgeler hayatınızı kolaylaştıracak ev aletleri arasındaki yerini alacak. Hem konforu hem teknolojiyi size sunan dikey süpürge çeşitleri kompakt tasarımlara sahip oldukları için yaşam alanlarınızda birçok yerde muhafaza edilebilir özelliktedir. Tasarım olarak her ne kadar küçük gözükse de, yüksek emiş güçlerine sahip olan modelleri ile derinlemesine bir temizlik için de size yardımcı olabilirler.

Pratik ve Konforlu Dikey Elektrik Süpürgeleri

Ev işleriyle genellikle kadınlar ilgilendiği için özellikle ev temizliğinde kullanılacak olan ev aletlerinden olan elektrik süpürge seçimini de çoğunlukla onlar yapmaktadır. Bir ürünü satın alırken her ne kadar öncelik işlevselliği ve teknik özellikleri olsa da, bazen rengi ve tasarımı da satın almada kişileri etkileyen faktörler arasında bulunabiliyor.

Ev temizliği yaparken hem taşıması kolay hem de temizlik yaparken sizi yormayacak olan tasarımları bulunan dikey el süpürgesi seçenekleri tüm ev halkı tarafından kullanılabilecek bir seçenektir. Farklı renk seçeneklerine de sahip olan dikey süpürge modelleri arasından dilerseniz bulunduğunuz ortamlara uyumlu bir renk seçimi de yapabilir, keyifli bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Dikey Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Dikey süpürgelerin toz torbasız, toz torbalı, elektrikli ya da şarjlı çeşitleri bulunmaktadır. Hangi modeli tercih ederseniz edin hepsi ortamdaki kir ve tozu temizleyecek özelliktedir. Üstelik zarif tasarımıyla da koyduğunuz yerde sizi rahatsız edecek bir görüntüye sahip olmayacaktır.

Dikey süpürgeler genellikle diğer süpürge seçeneklerine göre daha az gürültülüdür. Gürültüsünün az olması sebebiyle günün birçok saati daha rahat bir şekilde kullanılabilirler. Fazla ağır olmayan bu süpürgeler, herhangi bir yere dayamaya gerek duymadan kendisi de dik durabilme özelliğine sahiptirler. Üstelik süpürgenin sahip olduğu dönebilen başlığı ile temizlik yapmak istediğiniz alanlarda en zorlu köşelere bile ulaşabilmektedir.

Dikey süpürgeler arasında bulunan toz torbalı modeller diğer modellere göre biraz daha uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Toz torbalı bir dikey süpürge seçimi yapacaksanız, temizliğinizi daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilmek için ara ara toz torbasını boşaltmanız gerekmektedir. Buna karşın toz torbasız olan modeller de dikey süpürgeler arasında yer alır. Toz torbası bulunmayan modeller ise toz torbalı modellere göre daha ileri teknoloji ile üretilmiş ürünlerdir. İçinde toz torbası bulunmadığı için, kullanımdan sonra içindeki toz haznesini boşaltmanız yeterli olmaktadır.

Dikey süpürgeler kendi içlerinde kablolu ya da kablosuz kullanım olarak iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Kablolu dikey süpürgeler bir enerji kaynağı sayesinde kullanılabilmektedir. Bu yüzden hangi ortamı temizlemek isterseniz, o ortamda mutlaka bir enerji kaynağı bulunması gerekmektedir. Eğer temizlik yaparken daha özgür hissetmek istiyorsanız şarjlı dikey süpürgeler ile hiçbir enerji kaynağına ihtiyaç duymadan temizliğinizi yapabilirsiniz. Şarjlı diket süpürgeler ile de ortamı kir, toz gibi bakterilerden arındırmanız mümkün. Tabi eğer dilerseniz hem şarjlı hem de kablolu özelliğe sahip bir dikey süpürge de tercih edebilirsiniz. Bu süpürgelerin dilediğiniz zaman şarjlı özelliğinden dilerseniz kablolu kullanım özelliğinden yararlanabilirsiniz. Süpürgenizi şarj etmeyi unuttuğunuz olası bir durumda direkt elektrikli bir şekilde de kullanabilmiş olursunuz. Böylelikle hem temizliğinizi aksatmadan yapabilir hem de elinizde bir alternatifiniz bulunmuş olabilir.

Fantom Dikey Süpürge Modelleri

Fantom’da onlarca farklı renk seçeneğine sahip, farklı modelde dikey süpürge seçeneği bulabilirsiniz. Yüksek emiş gücüyle bir süpürgeden elde etmek istediğiniz performansı Cyclone teknolojisi kullanılarak üretilmiş modellerimizde bulabilirsiniz. Bu model dikey süpürgeler ile pratik ve iyi bir şekilde temizliğinizi yapacak olup, zemindeki zararlı partikülleri içine hapseder. Özellikle evcil hayvan besleyen kişilere de büyük kolaylık sağlayacak olan bu model ile gözle görülmeyen küçük partiküller bile çekilebilmektedir.

Dikey süpürge seçeneklerimiz arasında H.E.P.A filtre özelliği bulunan modeller temizlik yaparken ortamdaki temiz havayı korumaktadır. Bunun yanı sıra dikey süpürge seçeneklerimiz kolay bir şekilde toz boşaltma imkanına da sahiptir.

Kullanımda size büyük kolaylık sağlayacak ve en köşe kısımlara bile girerek temizlik yapabilecek Fantom dikey süpürge seçenekleri arasında motor kısmının gövdesinden ayrılan modeller de bulunmaktadır. Bu şekilde de pratik bir kullanım sunan dikey süpürgeler koltuk altı, araç gibi alanlarda da kullanabilmeniz imkan sağlamaktadır.

Farklı aparatları bulunan Fantom dikey süpürgeler ile tüm alanlarda içinize sinen bir temizlik yapabilirsiniz. Fantom dikey süpürge seçenekleri arasından hangi modeli seçerseniz seçin tüm modellerimiz garantimiz kapsamındadır.

Dikey Süpürge Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dikey süpürge seçimi yapılırken birçok detaya dikkat etmek istediğimiz temizliği sağlayabilmemiz için önemlidir. Eğer ilk kez böyle bir ürün satın alıyorsanız varsa etrafınızda benzer ürünü kullanan kişiler, onlardan yorumlarını alabiliriz. Farklı Watt seçeneği bulunan dikey süpürgeler farklı emiş güçlerine sahip olabileceği için bu noktaya da dikkat etmek gerekmektedir.

Dikey elektrik süpürgesini genellikle hangi alanlarda kullanacağınız belliyse bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz.

Tüm elektrikli ürünlerde olduğu gibi dikey elektrik süpürgesi seçiminde de, enerjiden tasarruf etmek için mümkün olduğunca A sınıfı dikey süpürge modelleri tercih edilmelidir.

Tercih edeceğiniz dikey elektrikli süpürge için bütçeniz kısıtlıysa fiyat performans ürünleri arasında detaylı bir araştırma yaparak da kararınızı verebilirsiniz.

Ortamdaki tüy, toz, kir gibi partikülleri daha kolay bir şekilde hapsedebilmesi için filtrasyon özelliği güçlü bir tercih yapabiliriz.

Elektrik süpürgelerinin birçoğunun gürültüsünün rahatsız ettiğini düşünürsek, bu ayrıntı sizin için önemliyse düşük desibelde çalışan dikey elektrik süpürgelerinden yana da tercihinizi kullanabilirsiniz.

Dikey Süpürge Fiyatları

İhtiyaçlarınıza göre farklı özelliklerde bulabileceğiniz dikey süpürgeler fiyat konusunda da farklılıklar gösterebilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun modeli belirledikten sonra, tasarım ve özellik olarak dikey süpürge fiyatları değişebilmektedir. Fantom’da birçok bütçeye uygun dikey süpürge seçenekleri bulunmaktadır. Temizliğinizi hem hijyenik bir şekilde hem de bütçenizi zorlamayacak şekilde yapmak istiyorsanız Fantom ürünleriyle mutlaka tanışmalısınız.

Dikey süpürge fiyatları üründe kullanılan malzemeye ve işlevlerine göre de farklılık göstermektedir. Fantom ürünleri yeni teknoloji standartları kullanılarak üretilmiş olup, beklentilerinizi karşılayacak fiyat performansıyla sizinle buluşmaktadır. Fantom dikey elektrik süpürgesi fiyatları hakkında sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat seçeneklerini inceleyeceğiniz modellerimize ait teknik özelliklere de göz atarak karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bütçenize uygun gördüğünüz modellerimize en avantajlı fiyatlar ve kolay ödeme yöntemleri ile sitemizden sahip olabilirsiniz. %100 güvenilir alışveriş sunan alt yapımız sayesinde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir, yaşam alanlarınızda Fantom kalitesiyle nefes alabilirsiniz.