MENÜ

Lezzetli yemekler yaparken sebze ve meyveleri doğramak rondolar sayesinde çok kolay. Sizi yormadan ve zamanınızdan çalmadan kullanabileceğiniz rondo yani diğer bir deyişle doğrayıcı çeşitleri Fantom sayesinde yemek yaparken keyif almaya başlayacaksınız. Fantom doğrayıcı ve rondo modelleri dilediğiniz malzemeleri birkaç saniye içerisinde istediğiniz boyutta doğrayabilme özelliğe sahiptir. Mutfak aletleri arasında yemeklerinize lezzet katmak için ihtiyacınız olan rondo fiyatları hakkında sitemizden bilgi sahibi olabilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Mutfağınızdaki Yardımcınız Fantom Doğrayıcı Modelleri

Fantom Mini Robot uzun yıllar kullanabileceğiniz doğrayıcı modelleridir. Cam gövdeye sahip olan Mini Robot güvenlik kilidi, paslanmaz çelikten üretilen bıçağı ile gıdalarınızı küçük parçalara ayırmak için kullanabileceğiniz rondo modelleri arasındadır. Pratik bir kullanım için de kolaylık sağlayan Mini Robot, tek tuşla kullanım için de oldukça idealdir. Küçük tasarımı sayesinde mutfağınızda kolaylıkla yer bulabileceğiniz Fantom rondo doğrama işlemini yaparken mutfağınızla da uyum içerisinde olsun diye birçok renk seçeneğine de sahiptir. Eğer makinenizin yalnızca özellikleri değil, tasarımı yani görünümü de önemliyse seçim yaparken renk seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Fantom rondo modelleri özellikle et ve sebze yemekleri hazırladığınız zaman size vakit kazandıracak. Mesela soğan doğrarken gözlerinizin yandığını ve vaktinizin gittiğini göz önünde bulundurursanız rondo sayesinde bu işlemi ne kadar kısa sürede yapacağınızı fark edeceksiniz.

Doğrayıcılar sizi yormadan, mutfakta her zaman harika sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Fantom rondolar sebze, meyve doğramanın yanı sıra katı gıdaları da parçalamak için de size yardımcı olur. Yüksek motor gücüne ve geniş hazneye sahip Fantom rondolar farklı özellikler ile mutfaktaki işinizi epey kolaylaştıracak.

Dayanıklı bıçaklara ve kompakt tasarıma sahip olan rondo size ihtiyacınız olan pratikliği kazandıracak. Üstelik her kullanımda rondonuzu temiz bir şekilde kullanabilmeniz için rondonuzun haznesini dilerseniz bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Emeğinizi ve vaktinizi daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak Fantom doğrayıcılara, sitemizde bulunan doğrayıcılar kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Doğrayıcı ve Rondo Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Rondo ve doğrayıcı satın almaya karar verdiğinizde öncelikle ne sıklıkla kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Eğer rondonuzu çok sık olarak kullanacaksanız haznesinin kolay bir şekilde temizlenebilir olmasına dikkat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle tüm küçük ev aletleri alınırken önemli olduğu gibi rondoların boyutlarına da dikkat etmekte fayda var. Bazen özellikle küçük mutfaklarda yer sıkıntısı olduğundan dolayı rondo seçimi yaparken mutfağınızı göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi rondo seçerken de garantisinin olmasına mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Rondonuzu sorunsuz bir şekilde kullanmanız için ürünün garantisinin bulunması önemlidir.

Rondonuzu kullanırken rahat bir şekilde hareket edebilmeniz için ürünü kullanırken kaymayacak modelde olmasına dikkat edebilirsiniz. Üstelik çalışırken ses çıkarmasını istemiyorsanız sessiz rondo modelleri arasından da bir seçim yapabilirsiniz.

Rondolar, rondo seti ya da mutfak robotları olarak da satılabilmektedirler. Rondo setleri genelde çok amaçlı olarak kullanılmaktadırlar. Set olarak tercih ettiğinizde birçok özelliği birlikte kullanabilirsiniz. Gerek tek olarak gerek set olarak satılan rondolar farklı malzemelerden üretilmiştir. Cam ya da plastik hazneli olarak bulunan rondolar arasında plastik hazneli olan modellere göre cam hazneli olan modeller daha sağlıklı olmakla beraber daha uzun süreli kullanıma da uygun olacaktır. Sadece tasarım olarak değil, tasarım olarak da farklı doğrayıcı modelleri bulabilmek mümkün. Tek hazneli modellerin yanı sıra çift hazneli rondo modelleri de bulunmaktadır.

Rondo denildiğinde akıllara her ne kadar doğrayıcı geliyor olsa da rondoların doğrama ve rendeleme özelliklerinin yanı sıra karıştırma özellikleri de bulunabilmektedir. Tabi bu üründen ürüne farklılık gösterebilmektedir.

Rondoların en önemli parçalarından biri bıçaklarıdır. Doğrama işlemini yapan bıçaklarının paslanmaz çelikten üretilmiş olmasına dikkat etmenizde fayda var. Paslanmaz çelikten üretilen rondolar kullanırken sağlıklı olduğu gibi, uzun zaman kullanım sağlayan ürünler arasına yer alır.

Doğrayıcı ve Rondo Fiyatları

Mutfaktaki işlerinize hız kazandıracak olan rondolar farklı modelleri ve farklı tasarımlarıyla her ihtiyaca cevap verir. Farklı tasarımlara sahip olan doğrayıcı fiyatları da farklılık göstermektedir. Fantom online mağazadaki rondo modellerini inceleyerek rondo fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rondo fiyatları ürünün malzemesine, ürünün rengine göre de değişebilmektedir. Hem beğeninize hem de bütçenize göre bir model seçebilirsiniz. Tabi ki bu kadarla kalmıyor. Rondo fiyatlarına etki eden bir diğer faktör ise ürünün teknik özellikleridir. Yalnızca doğrama işlemi yapacak olan bir rondo ile daha geniş kapsamlı özelliklere sahip olan robotlar arasında da fiyat farkları olabilmektedir.

Tüm elektrikli ev aletlerinde olduğu gibi rondo seçimi yaparken de Fantom’u tercih ederek bütçenizi zorlamadan en son teknolojiye sahip olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Aradığınız özellikleri ve ihtiyaçlarınızı belirlediyseniz Fantom doğrayıcı çeşitlerine göz atmadan kararınızı vermeyin. Evde en çok vaktinizi geçirdiğiniz mutfakta daha pratik ve hızlı bir şekilde hareket edebilmek için fazla vakit kaybetmeden Fantom küçük ev aletlerine sahip olmayan kalmasın.