MENÜ

Sulu Süpürgeler, Su Filtreli Süpürge Modelleri

Günlük temizliğinizi ve detaylı temizliklerinizi kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olacak su filtreli süpürge modelleri Fantom kalitesiyle sizinle buluşuyor. Temizlikte aradığınız hijyeni sağlayacak olan su filtreli süpürgeler size yüksek emiş gücü ile harika bir temizlik sunar. Toz torbasına ihtiyaç olmayan sulu süpürge modelleri sayesinde fayans, parke, halı gibi birçok yüzeyi çok fazla yorulmadan temizleyebilirsiniz.

Fantom sulu süpürge, su filtreli süpürge ev temizliğinde ihtiyacınız olan her şeyi size sunarak, yardımcı olmaktadır. Su haznesi sayesinde suyun gücünü kullanarak yapabileceğiniz temizlik ile hem ıslak hem kuru kirlerden ortamı arındırarak derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Toz torbasız oldukları için tozları suya hapseden su filtreli elektrikli süpürgesi alıştığınız elektrik süpürgelerinin aksine daha detaylı bir temizlik sunmaktadır.

Ev, iş yeri gibi farklı ortamlarda kullanabileceğiniz sulu elektrikli süpürgeler haznesi kolay bir şekilde temizlendiği için kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Sulu süpürge ile birçok yüzeyi yıkayarak temizleyebileceğiniz gibi perde, koltuk gibi eşyalarınızı da zahmetsiz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Böylelikle zorlu lekeleri de su filtreli elektrikli süpürgeleri ile çıkartabilirsiniz.

Henüz su filtreli özelliğe sahip olan elektrikli süpürge modelleri ile tanışmadıysanız Fantom marka su filtreli süpürge seçeneklerine sahip olarak temizliğinizi emin ellere emanet edebilirsiniz.

Su Filtreli Süpürgeler ile Detaylı Temizlik

Su filtresi bulunan elektrik süpürgeleri özellikle alerjik bünyeye sahip olan kişilerin bulunduğu ortamları temizlemek için bire birdir. İçine hapsettiği tozun ve istenmeyen partiküllerin dışarı çıkmasını engelleyerek içinize sinecek bir temizlik yapmanıza imkan sağlar. Birçok farklı özelliği bulunması sayesinde farklı ortamlarda, farklı yüzeylerde verimli bir temizlik yapabilirsiniz. Özel başlıkları sayesinde farklı yüzey temizliklerinde size kolaylık sağlamaktadır. Tüm yüzeylerde etkili temizlik yapabileceğiniz sulu süpürgelerde motor gücü, watt gücü gibi detaylar süpürgenin modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Suyla birlikte temizlik yapmanıza imkan sağlayacak olan su filtreli süpürge modelleri kullanıcılara çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunmaktadır. Temizlik yaptığınız ortamda ulaşamadığınız köşeler varsa su filtreli süpürgeler ile söz konusu kısımları da iyi bir şekilde temizleyebilirsiniz. Emiş güçleri yüksek olduğu için de gözünüzle görmediğiniz tozları ya da kirleri de süpürgenin içine hapsedebilirsiniz. Üstelik temizliğinizi yaparken dilediğiniz yerden farklı bir yere kolaylıkla da süpürgenizi taşıyabilirsiniz.

Fantom Su Filtreli Süpürge Özellikleri

Fantom’da dikey ya da yatay konumda kullanabileceğiniz birçok su filtreli elektrik süpürgesi modeli bulabilirsiniz. Yapacağınız temizliklerin yoğunluğuna göre farklı su haznesi kapasitesine sahip modeller bulabilirsiniz. Seçeceğiniz modeldeki su haznesi ne kadar büyük olursa temizlik yaparken o kadar az bölünmüş olursunuz. Çünkü geniş su tankı kapasitesine sahip elektrik süpürgelerimiz sayesinde temizliğiniz esnasında sürekli olarak su haznesini boşaltmak zorunda kalmazsınız.

Fantom sulu elektrik süpürgeleri arasında inceleyeceğiniz modellerde aynı anda birden fazla özelliği bünyesinde toplayan seçenekler görebilirsiniz. Örneğin tercih edeceğiniz su filtreli bir elektrik süpürgesinde aynı da toz torbalı ve sıvı vakumlama fonksiyonlarını da bulabilirsiniz. Üstelik özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için oldukça kullanışlı olabilecek ortam hava temizleme özelliği de mevcut olabilmektedir. Sizlere daha sağlıklı bir ortam sağlamak için üretilen Fantom sulu elektrik süpürgeleri ortamda bulunan zararlı virüs ve bakterileri de süpürgenin içerisindeki suya hapsetmektedir.

Fantom sulu elektrik süpürgeleri doğa dostu ürünlerdir. Modellerimiz arasında ayarlanabilir devir sistemine sahip seçenekler de mevcuttur.

Temizliğinizi yaparken size kolaylık sağlayacak Fantom su filtreli süpürgeler arasında şeffaf özellikte su haznesine sahip modeller bulunmaktadır. Su haznesinin şeffaf olması sayesinde temizlik yaparken, suyun durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Böylece suyu ne zaman değiştirmeniz gerektiği hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Su tanklarının kolay bir şekilde doldurulabilir ve boşaltılabilir özellikte olması sayesinde yorulmadan temizlik yapabilirsiniz. Bazı su filtreli süpürge modellerimizdeki hepa filtreler sayesinde en küçük toz ve kir partiküllerini bile süpürgenin içerisine hapsedebilirsiniz.

Su Filtreli Süpürgeler ile Yüksek Performans

Su filtreli elektrik süpürgeleri güçlü motorları ile temizlik yaparken yüksek performans göstermektedir. Su haznelerini kolay bir şekilde çıkartarak, yine aynı şekilde takabilmeniz mümkündür. Su haznelerini yıkayabildiğiniz için temizliğinizi içinize sinerek yapabileceksiniz.

Makinenizi kullanmadığınız zamanda kolaylıkla muhafaza edebilmeniz için kablo karışıklığı gibi durumlarla baş etmek zorunda kalmazsınız. Süpürgede bulunan otomatik bir şekilde kablo sarma özelliği kablo karışıklığına sebebiyet vermemektedir. Birçok modelin kompakt tasarımlarla üretilmiş olması sebebiyle ortamlarda saklamanız hiç de zor olmayacaktır. Hortum kısımlarının dayanıklılığı ile süpürgenizi uzun yıllar, ilk günkü gibi kullanabilmeniz mümkündür.

Su filtreli elektrik süpürgeleri evcil hayvan besleyen kişiler için de tercih edilebilecek iyi bir alternatiftir. Evcil hayvanların tüylerini de suya hapseden özelliği sayesinde bulunduğunuz ortamı daha hijyenik bir hale getirebilmeniz mümkün. Hatta en ince tozları bile suya hapsetme özellikleri olduğunu söyleyebiliriz.

Temizlik yaparken elektrik süpürgenizin rahat bir şekilde hareket etmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden tekerlekleri 360 derece dönebilen özellikte olan süpürgeler daha rahat hareket etmekte ve sizi zorlamamaktadır. Birçok su filtreli elektrik süpürgesinde bulunan emiş gücünün ayarlanabilir olması özelliği sayesinde temizlik yapılan zeminin türüne göre emiş gücü değiştirilebilmektedir.

Sulu özellikteki elektrik süpürgeleri ev, ofis gibi birçok ortamda kullanılabildiği için temizlikte zaman, mekan tanımadan ortamların havasını değiştirebilirsiniz.

Su Filtreli Süpürge Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Her elektrikli üründe olduğu gibi su filtreli süpürge modellerini satın almak istediğinizde öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemenizde fayda var. Genel olarak hangi alanlarda ve hangi temizliklerde kullanacağınızı belirleyerek, beklentilerinizi karşılayacak bir süpürge seçebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün şüphesiz markası çok önemlidir. Ürününüzü gönül rahatlığıyla ve uzun yıllar kullanmak istiyorsanız Fantom marka kaliteli bir ürün tercih edebilirsiniz. Size her farklı zeminde etkili bir temizlik sunacak süpürge ile temizliği daha pratik bir şekilde yapabileceksiniz.

Seçeceğiniz elektrik süpürgesinin aparatları ve aksesuarları da karar vermenizi sağlayacak olan faktörler arasındadır. Tercih edeceğiniz sulu elektrik süpürgesinin ne kadar fazla başlık aparatı olursa, o kadar da çok fonksiyonu olacaktır. Temizlik yapacağınız farklı zeminlerde, süpürgenizi daha etkin bir şekilde kullanabilmek için süpürgenin her bir başlığının önemi bulunmaktadır. Parke, mermer gibi zeminlerin yanı sıra halı, kimi gibi yüzeylerin üzerindeki kirleri de iyi bir şekilde çekebilmesi için seçeceğiniz süpürgenin emiş gücünün de yüksek olmasında fayda var. Bunların yanı sıra bazı yüzeylerdeki lekeler kimi zaman oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Eğer zeminlerdeki zorlu lekeleri temizleme konusunda da desteğe ihtiyacınız varsa tercih edeceğiniz süpürgenin başlıkları arasında fırça özellikte aparata sahip bir başlık olmasına dikkat edebilirsiniz.

Su Filtreli Elektrik Süpürgeleri Fantom Ayrıcalıklarıyla

Fantom Online Mağaza size güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Sitemizden yapacağınız tüm sulu süpürge alışverişlerinizde satın almak istediğiniz ürünlerin, ürün açıklamalarına ulaşarak teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fantom ürünlerine avantajlı fiyatlar ve %100 orijinal ürün garantisiyle sahip olmak için bir an önce Online Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. 7 / 24 alışveriş yapabileceğiniz Fantom size sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile keyifli bir deneyim sunar. Hala Fantom kalitesiyle ve ayrıcalıklarıyla tanışmadıysanız, hazırsanız başlayalım.